Karta tarota Giermek buław

Ogólna charakterystyka karty Giermek buław

Giermek buław nazywany jest także paziem buław bądź też giermkiem kijów. Pokazuje, iż człowiek umie znaleźć sposób na ujawnienie swojej odrębności i umiejętnie ściąga na siebie uwagę. Robi to, gdyż ma taką silną, emocjonalną konieczność. Paź kijów sugeruje, że zanim przystąpimy do wykonywania celu, najpierw lubimy zebrać konieczne dane. Bez opanowania konkretnego poziomu wiedzy nie podejmiemy się przedsięwzięcia. Karta wyraźnie pokazuje, że nadciągają nowe koncepcje a razem z nimi próba zmiany ich tak, aby ukazały światło dzienne. Entuzjazm i zapał do wprowadzenia modyfikacji w życie nie powinny nas zostawiać.

Karta tarota Giermek buław

Karta Giermek buław w sferze finansów

Pomyślny okres tak dla finansów, jak i sfery zawodowej. Jest możliwość, że wkład włożony w inwestycje zwróci się i to z nawiązką. Istnieje też możliwość zlecenia przez przełożonego nowych, oryginalnych zadań bądź też projektów. Paź buław może odzwierciedlić się również awansem na wyższe stanowisko.

Giermek buław w miłości

Giermek buław oznacza dla singli prawdopodobieństwo stworzenia relacji. Karta pokazuje również skoncentrowanie się wokół fizycznych potrzeb ciała. Dlatego też napotkana osoba zmierza do cielesności poprzez flirt albo częstokroć inicjując spotkania. Niekoniecznie musi to być związek na całe życie. Prędzej nabierze niezobowiązującego charakteru.

Relacje oraz związki: Giermek buław

Giermek kijów nierzadko symbolizuje zachęcenie do rozpoczęcia czegoś nowego. Szukanie przygód oraz próbę wprowadzenia do przestrzeni miłosnej nowości, świeżości, energii. Monotonia dla długoletniego związku jest zabójcza, więc powinno się go wyrwać ze szponów szarej codzienności.

Przyszłe wydarzenia: Giermek buław

Nadciąga etap, w którym będziemy próbować urzeczywistnić nasze zamierzenia. Naokoło nas pojawi się wiele nowych spraw. Może to objawić się zmianą otoczenia lub natknięciem się na nową osobę, niespodziankami. Będzie się wiele działo. Karta może przejawić się otrzymaniem niekonwencjonalnych wiadomości.

Karta Giermek buław: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się optymistycznym nastawieniem, pociągiem do przygód, nadpobudliwością. Ludzie będą otaczać ją dużą serdecznością. Przypuszczalnie będzie mieć też dosyć infantylny wygląd lub też będzie miała charakterystyczne dla wieku dziecięcego cechy osobowości.

Karta tarota Giermek buław jako karta dnia

Obecny dzień przyniesie ze sobą jakieś niezwykłe, emocjonujące okoliczności. Należy odsłonić własne duchowe poglądy na nowo. Później zapoczątkować próbę urzeczywistnienia ich. Powinniśmy ostatecznie dowieść innym, że stać nas wszystko. Przekazać oraz pokazać im, iż nie istnieje dla nas trudność nie do pokonania.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę