Karta tarota Giermek kielichów

Ogólna charakterystyka karty Giermek kielichów

Giermek kielichów nazywany jest również giermek pucharów. Przedstawia człowieka, który ma tendencję do wzruszeń. Ponadto, umie dojrzeć oraz przeżywać uczucia. Dlatego giermek kielichów często zwiastuje początkowy etap związku – randki. Niestety nie potrafi wyciągać wniosków, przemyśleć sytuacji. Przyjmuje rolę obserwatora. Niczego więcej nie potrafi. Uniemożliwia to stworzenie dojrzałego, autentycznego związku. Jest to okres nauki dla giermka pucharów. Z tego powodu oczekiwać można od niego tylko młodzieńczej, pełnej potknięć miłości. Karta zapowiada przyjemne sytuacje – nowe znajomości. Telefon będzie ciągle wibrował od nadmiaru powiadomień.

Karta tarota Giermek kielichów

Przyszłe wydarzenia: Giermek kielichów

Czas spędzony ze znajomymi lub umawianie się na randki, generalnie pogłębienie się związków międzyludzkich. Mila atmosfera. Telefony, zaproszenia niosące za sobą optymistyczne przesłanie, ujmujące życzenia, listy w postaci wyznań miłosnych lub wydarzenia zapewniające nam intensywne emocje.

Relacje oraz związki: Giermek kielichów

W sferze miłosnej giermek kielichów zwiastuje kierowanie się sercem. Rozwiązanie dokuczliwych problemów miłosnych, a wręcz przekształcenie ich w coś dobrego. Flirtowanie w postaci telefonicznej/tekstowej. Karta może zapowiadać pojawienie się nowego członka rodziny.

Karta Giermek kielichów w sferze finansów

Nie powinniśmy się zamartwiać. Giermek pucharów sygnalizuje rozwój. Możemy otrzymać propozycję awansu bądź odbycia stażu/kursu podnoszącego kwalifikacje. Prawdopodobne jest też otrzymanie korespondencji informującej o ukończeniu kursu bądź pomyślnym wyniku egzaminu.

Giermek kielichów w miłości

Jeśli zapytaliśmy karty o zamiary osoby, którą w niedawnym czasie poznaliśmy, giermek kielichów będzie oznaczał niedojrzałość. Ta osoba błyskawicznie się zakochuje. W głowie stworzyła wyobrażenie idealnej drugiej połówki. Kiedy chociażby trochę odbiegamy od przerysowanego ideału, bez oporów pozostaniemy opuszczeni. Czasami może sygnalizować to, iż niezobowiązujące spotkania zamienią się w związek!

Karta Giermek kielichów: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie cechowała się brakiem doświadczenia życiowego. Często wydaje się krucha, pokorna i niewinna. Nietrudno ją urazić, bo ma słabą psychikę. Może być w wieku nastoletnim lub też dziecięcym i podejmować artystyczne działania.

Karta tarota Giermek kielichów jako karta dnia

Giermek pucharów sugeruje, żeby otworzyć się na nowe wydarzenia. Zostawić za sobą przeszłość, nie zamartwiać się. To wielokrotnie czas na poznanie nowych osób, randki. Warto jednak nie podchodzić do tych spotkań racjonalnie. Lepiej potraktować je jako zabawę bez żadnych zapewnień. Nauczmy radować się chwilą.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę