Karta tarota Giermek mieczy

Ogólna charakterystyka karty Giermek mieczy

Giermek mieczy nazywany jest również paź mieczy. Przedstawia człowieka o szczególnej inteligencji. Głównie koncentruje się na obserwacji środowiska, co naturalnie ukrywa przed innymi. Zaciekle zastanawia się nad pewnymi kwestiami, a przemyślenia pozostawia tylko dla siebie. Karta wskazuje na potęgę i bystrość umysłu. Paź mieczy to osoba, której raczej się unika przez jej nieokrzesaną bezpośredniość. Nic nie dzieje się aczkolwiek bez przyczyny – zachowanie giermka mieczy wynika z tego, iż został w przeszłości dotkliwie zraniony. Złośliwość pazia mieczy jest tarczą-ochroną przed kolejnym skrzywdzeniem. Nie jest w stanie on zaufać innym. Co gorsza, niejednokrotnie rządzi nim zawiść. Środowisko nie daje mu więc szansy na to, żeby pokazał swoje prawdziwe oblicze.

Karta tarota Giermek mieczy

Relacje oraz związki: Giermek mieczy

Paź mieczy może wskazywać, iż jesteśmy w relacji jedynie z przyzwyczajenia. Mogą pojawić się kłótnie o drobnostki. Niestety istnieje niemałe prawdopodobieństwo tego, iż przerodzą się w poważne kłótnie. Obecnie rządzi brak szczerości. Jest to czas, kiedy miłość, zamiast żarzyć się, wieje chłodem.

Karta Giermek mieczy: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie odznaczała się młodością. Nie chodzi tylko o prawdziwy wiek, lecz o dojrzałość duszy. Jest to inteligentna osoba i ma znaczące pokłady umiejętności organizacyjnych. Ponadto, wszystko analizuje, dlatego też często pracuje w zawodach takich jak analityk bądź też notariusz.

Karta Giermek mieczy w sferze finansów

Nie jest to pozytywny okres w sferze zawodowej. Możemy otrzymać naganę od przełożonego za „niewinność” lub też może dojść do konfliktu między pracownikami. Niesnaski z partnerem biznesowym lub przełożonym.

Przyszłe wydarzenia: Giermek mieczy

Prawdopodobieństwo otrzymania wiadomości o negatywnej treści. Pewne osoby mogą powiedzieć więcej niż to wskazane. Coś może nas zatrzymać, kiedy pragniemy wcielić pomysł w życie. Dobrym przykładem tego może być spóźnienie się na spotkanie, od którego zależą nasze dalsze losy.

Giermek mieczy w miłości

Dla osób samotnych nie jest to pozytywna przepowiednia. Może zwiastować raptowne zakończenie znajomości przy jednoczesnym śledzeniu za pomocą portali społecznościowych. Osoba w energii pazia mieczy obawia się tego, że emocje zawładną nią. Dlatego tak silnie obawia się emocji (miłości). Bez przerwy poszukuje minusów związku bądź nie potrafi podjąć decyzji.

Karta tarota Giermek mieczy jako karta dnia

Trzeba obserwować środowisko, bo ktoś pragnie coś ukryć. Należy być uważnym i ostrożnym, ponieważ odnosimy mylne wrażenie dotyczące aktualnej sytuacji. Spostrzeżenia zachowajmy dla siebie i odkryjmy w końcu tę tajemnicę.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę