Karta tarota Głupiec

Ogólna charakterystyka karty Głupiec

Głupiec (wędrowiec) oznaczony jest cyfrą 0. Zwiastuje rozpoczęcie życiowej wędrówki. Kończy się jakiś okres w życiu, a zaczyna coś kompletnie nowego. Może chodzić o nowy związek, zapoczątkowanie nowego projektu bądź zmianę kierunku dotychczasowego życia. Jest to definitywne pozostawienie za sobą tego, co było. Wędrowiec jest osobą dość łatwowierną bez doświadczenia życiowego. Jednakże charakteryzuje ją pasja, ufne spoglądanie w przyszłość. Ma w sobie niesłychaną siłę do podjęcia inicjatywy. Niestety nie potrafi realistycznie ocenić ryzyka. Nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, jakie może ponieść.

Karta tarota Głupiec

Karta Głupiec: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze jest lekkoduchem. Nie podchodzi do życia racjonalnie, logicznie oraz rozsądnie. Może posiadać duszę młodzieńca lub też po prostu być młodym człowiekiem. Kocha rozrywkowy styl życia, zbyt dużo czasu spędza na przyjemnościach. Nie myśli o przyszłości i konsekwencjach.

Przyszłe wydarzenia: Głupiec

Nadchodzą nowe zdarzenia. Zakończenie jakiegoś okresu i zapoczątkowanie czegoś nowego. Może to być relacja, praca, studia, przeprowadzka do innego miasta. Co więcej, sytuacje te mogą mieć miejsce po raz pierwszy. Pozwalają na to, aby zdobyć doświadczenie. Wędrowiec radzi, aby nie podchodzić zbyt serio do życia oraz nauczyć się z niego czerpać radość.

Karta tarota Głupiec jako karta dnia

Wcielajmy w życie to, co sugeruje serce. Rozum potrafi odebrać totalnie radość z życia. Dlatego powinno się przeznaczać czas na przyjemności. Głupiec prosi, by otworzyć się na nowe i zwalczyć strach.

Karta Głupiec w sferze finansów

Początek w sferze zawodowej. Może to być nowe stanowisko, nowy zawód, otrzymanie pierwszej pracy. Rozrzutność oraz brak kontroli nad finansami. Jest to czas nabierania nowych umiejętności oraz zdobywania doświadczenia zawodowego.

Głupiec w miłości

Głupiec dodaje trochę otuchy. Wszystko można zaczynać od nowa. Nie ma ograniczonej ilości prób. Namawia do tego, żeby zapomnieć o cierpieniu i mimo uprzedzeń – zaryzykować. Bez zastanawiania się należy rozpocząć działanie. Nie analizować, lecz działać! Może wskazywać na pierwsze współżycie seksualne. Jest to dobry okres na romans po to, żeby posiadać przepiękne wspomnienia i nabrać pewnego doświadczenia w sferze uczuciowej.

Relacje oraz związki: Głupiec

Wędrowiec nierzadko zwiastuje chęć zakończenia związku. Jeśli była to relacja toksyczna, odbierająca siły trzeba zrobić to niezwłocznie. Nie analizujmy, co będzie dalej i nie bójmy się wkroczyć w nieznane. Karta nie przepowiada przykrych zdarzeń w sferze miłosnej. Jeśli jest to początek związku, karta może zwiastować pierwsze zbliżenia seksualne albo eksperymenty w łóżku.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę