Karta tarota Gwiazda

Ogólna charakterystyka karty Gwiazda

Gwiazda oznaczona jest numerem 17. Oznacza uzdrowienie, inicjatywę. Jest zawsze pozytywną przepowiednią. Przynosi pocieszenie człowiekowi, dodaje mu otuchy oraz prosi, aby nie tracić nadziei. Przypomina o tym, iż najmroczniejsze sytuacje w końcu ustąpią drogę jasnym, pozytywnym momentom. Może sygnalizować koniec choroby, sukces w pracy, w której się do tej pory nie układało. Wszechświat otacza nas opieką, także powinniśmy mu zaufać. Karta wskazuje, żeby się nie zamartwiać. W końcu wszystko dobrze się ułoży. Dodaje nam twórczych umiejętności, dlatego też jesteśmy w stanie zmienić swoje życie. Nierzadko jest następstwem karty Wieża, która przynosiła za sobą spustoszenie. Ufnie spoglądajmy w przyszłość i uspokójmy się, gdyż Siła Wyższa nad nami czuwa. Nie ważmy się stawiać niewielkich kroków. Stać nas na coś wymagającego większego wysiłku!

Karta tarota Gwiazda

Karta tarota Gwiazda jako karta dnia

Nie martwmy się za bardzo, gdyż Wszechświat otacza nas opieką. Poczujmy dobrotliwość, która na nas spływa. Uwierzmy, że wszystko dobrze się ułoży. Doceniajmy oraz uwierzmy w to, iż Siła Wyższa ma nieograniczoną siłę! Zajmijmy się uzdrawianiem ciała fizycznego, ducha oraz umysłu. Skupmy się na szczęściu i podążajmy w jego kierunku.

Gwiazda w miłości

Pewność siebie, pozytywny nastrój, bezpośredniość to cechy, które ułatwiają wejście w nowy związek. Są to upragnione cechy przez zbiorowość i takie osoby mają prościej poznać kogoś nowego. Karta pokazuje romantyczne chwile. Gwiazda jako dobrotliwy symbol pełen pozwala na to, żeby w krótkim okresie znaleźć miłość.

Przyszłe wydarzenia: Gwiazda

Wydarzenia, które będą pojawiały się w najbliższym okresie, będą związane z artyzmem. Możemy odwiedzić galerie sztuki, muzeum czy też spotkać artystę. Pojawią się propozycje pracy dotyczące artystycznych zawodów albo warsztaty zrzeszające artystów w najbliższej okolicy. Karta wskazuje na zawieranie znajomości bądź rozpoczęcie czegoś nowego w życiu.

Karta Gwiazda: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, może być zakochana albo otaczać dobrocią innych. Prawdopodobnie będzie uczęszczała na fizjoterapie bądź rehabilitację, gdyż Gwiazda reprezentuje uzdrowienie. Charakteryzuje ją spokój ducha, zrównoważenie i atrakcyjność fizyczna. Dzięki niecodziennej urodzie może pracować jako aktorka, fotomodelka.

Karta Gwiazda w sferze finansów

Pomysłowość w karcie reprezentuje zawody, w których można ją wykorzystać. W pracy pisarza, copywritera, reżysera powinniśmy uzyskać dobre wyniki. Pomysłowość to także znalezienie pomysłu na dobry zarobek! Może zapowiadać również zadowolenie z pracy twórczej i pokazywać, że to prawidłowa dla nas droga zawodowa!

Relacje oraz związki: Gwiazda

Gwiazda zapowiada doskonalenie sfery duchowej. Wskazuje więc na połączenie dusz. W związku zawita zrozumienie, harmonia, brak nieporozumień, bliskość. Często oznacza łatwość zajścia w ciąże! Jeśli związek jest toksyczny, to możemy oczekiwać zakończenia związku. Uzdrowienie można osiągnąć wyłącznie przez „wyrzucenie trucizny”.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę