Karta tarota Kapłanka

Ogólna charakterystyka karty Kapłanka

Kapłanka (Papieżyca) oznaczana jest cyfrą 2. Trzeba skoncentrować się na znakach wysyłanych z podświadomości. Mogą to być sny lub przeczucia. Nie trzeba tego traktować jako bezpośredni przekaz. Lepiej będzie wysłuchać głosu serca i kierować się jego interpretacją. Kapłanka symbolizuje mądrość duchową. Jest połączeniem podświadomości ze świadomością. Karta próbuje nam przekazać, iż w rzeczywistości nasza sfera astralna (duchowa) jest bardzo rozwinięta. Umie pojąć różnorakie symbole i właściwie je odczytać. Przyszedł czas, żeby skoncentrować się na znakach, jakie otrzymujemy. Pomimo wszystko karta dopinguje do dalszych poszukiwań i duchowego zanurzenia.

Karta tarota Kapłanka

Relacje oraz związki: Kapłanka

Wielokrotnie wskazuje na duchowość, która jest najważniejsza w związku. Niebagatelne znaczenie ma rodzina, wokół niej wszystko się kręci. Karta wskazuje jednakże na kłopoty w sferze seksualnej, wycofanie się. Trzeba skorzystać z pomocy seksuologa. Pozytywna informacja jest taka, iż partnerzy są dla siebie ważni, co okazują troską o drugą połówkę.

Karta Kapłanka: Kontakt

Kapłanka wskazuje na kobietę, która będzie cechowała się mądrością oraz dojrzałością (charakter bądź też wiek). Karta czasami opowiada o osobie, która nie jest aktywna seksualnie bądź nie zaczęła życia seksualnego. Może wykonywać takie zawody jak psycholog, nauczyciel, pisarz.

Przyszłe wydarzenia: Kapłanka

Papieżyca czasem mówi o tym, iż kobieta jest nieświadoma obecności dziecka, które w sobie nosi. Możliwość wyjazdu, egzaminów i oddanie się pasji. Jest to czas, w którym do głosu dochodzi intuicja i sugeruje nam kwestie, których rozum nie widzi.

Karta tarota Kapłanka jako karta dnia

Dziś jest dobry dzień na intensywne przemyślenia. Powinno się zwrócić uwagę na sny i zrozumieć ich znaczenie. Spędźmy czas w otoczeniu natury, kierujmy się intuicją i przyglądajmy się, co chce przekazać nam wewnętrzny głos, a zaskoczy nam ogrom wiedzy, który spłynie na naszą duszę. W czasie podejmowania ważnych decyzji trzeba kierować się intuicją.

Karta Kapłanka w sferze finansów

Pozytywny czas w sferze zawodowej. Możemy spodziewać się propozycji awansu na najwyższe stanowisko. Jeśli chcieliśmy osiągnąć powodzenie, w jakimś aspekcie życia zawodowego, to z pewnością nam się uda.

Kapłanka w miłości

Kapłanka pokazuje niespieszny rozwój znajomości. Kobieta w energii kapłanki wydaje się niemożliwa do zdobycia. Jest w niej coś tajemniczego. Z drugiej strony mężczyźni cenią jej kobiece cechy-wrażliwość, wytrwałość oraz czułość. Czasem nawet dziewictwo. Nie brakuje jej życiowej mądrości, dlatego zyskuje w ich oczach. Sprawia wrażenie ideału. Karta wskazuje na poszukiwanie w relacji aspektu duchowego. Pokazuje poświęcenie, stałość oraz zaangażowanie. Kapłanka przynosi optymistyczne przesłanie dla osób samotnych – jest możliwość na poznanie osoby, która będzie posiadała takie cechy!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę