Karta tarota Kochankowie

Ogólna charakterystyka karty Kochankowie

Kochankowie oznaczeni są cyfrą 6. Uosabiają relacje międzyludzkie. Wzięcie odpowiedzialności za związek spoczywa na obu stronach. Aby stworzyć udaną relację trzeba gotowości do wielu poświęceń, kompromisów, kompletnej akceptacji drugiej osoby. Powinno się wziąć pod uwagę jej najmroczniejsze wady i nauczyć się z nimi obchodzić. Ponadto, karta ukazuje, iż miłość oddziałuje na wybory człowieka. Karta czasem pokazuje, iż czujemy się bezbronni, nadzy wobec drugiej osoby. Uprasza, aby pomyśleć nad tym, czy umiemy kompletnie otworzyć się przed drugą osobą, nie skrywając żadnych tajemnic. Oczywiście w imię wyższego celu, jakim jest miłość. Kochankowie ujawniają możliwość na stworzenie pięknej miłości. Pamiętajmy jednakże, że w sferze uczuć obie osoby muszą być tak samo zaangażowane.

Karta tarota Kochankowie

Przyszłe wydarzenia: Kochankowie

Czekają nas niełatwe decyzje do podjęcia. To nie lada dokonanie. Dobrym przykładem będzie niepewność co do wybrania jednego z dwóch równie fascynujących osób, zgoła perfekcyjnych do stworzenia związku. Granica między dwoma ważnymi okresami w życiu np. propozycja zawarcia związku małżeńskiego.

Relacje oraz związki: Kochankowie

Namiętność, pożądanie oraz seksualność ponownie zagoszczą w relacji. Nadciąga dużo romantycznych chwil, które mogą sygnalizować zaręczyny, ślub, powiększenie się rodziny. Kochankowie próbują przypomnieć nam, że pomimo znajdowania się w związku to wciąż jesteśmy indywidualnościami. Pamiętajmy, że partnerzy nie stają się nierozłączni we wszystkich aspektach życia i mogą podejmować indywidualne myśleć oraz decydować o sobie.

Kochankowie w miłości

Pytając o aspekt seksualny, Kochankowie ukazują wielkie pokłady namiętności, fizyczności, seksualności. Może ukazywać związek partnerski a czasem otwarty. W tym układzie powinniśmy czuć się usatysfakcjonowani, jednakże nie mamy pewności co do stworzenia formalnego związku. Uważajmy także na niechcianą ciążę! Karta pokazuje dzieci.

Karta Kochankowie: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie stała przed ciężkim wyborem. Nieustannie analizuje co zrobić, jak postąpić. Nie wie, w którą stronę iść, niejednokrotnie także pragnie iść dwiema różnymi ścieżkami. Ostatnio zakończyła pewien, ważny dla niej, okres w życiu. Jest zdezorientowana i niełatwo jej zrobić krok naprzód.

Karta Kochankowie w sferze finansów

Kochankowie reprezentują pasję znalezioną w miejscu pracy. Możemy rzucać się w wir zobowiązań, osiągając z tego ogrom przyjemności. Zaciera się granica między hobby a pracą. To dobrze. Nie ma nic lepszego niż praca, do której czujemy się przywiązani/powołani. W sferze zawodowej mogą czekać nas niełatwe wybory.

Karta tarota Kochankowie jako karta dnia

W dniu dzisiejszym powinno się sugerować się sercem i nie dopuszczać rozumu do głosu. Mogą zostać podjęte zdecydowane, ale ryzykowne kroki. Przesłanie kochanków jest takie, by zachwycać się różnorodnością. Warto zauważyć optymistyczne strony tego, że coś jest inne. Drążenie, zanurzanie się w wadach sprawi, iż nabierzemy złego stosunku do odmienności. Inny nie znaczy gorszy i również ma coś do zaoferowania światu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę