Karta tarota Król buław

Ogólna charakterystyka karty Król buław

Król buław nazywany jest też królem pałek bądź też królem kijów. Jako panujący człowiek chciałby odmienić do tej pory obowiązujące zasady i standardy na rzecz wdrożenia własnych opinii. Posiada silną chęć posiadania kontroli nad resztą ludzi oraz otoczeniem, w którym się znajduje. Król kijów zdaje sobie sprawę, w jaki sposób umotywować własne zdanie z tego powodu bez problemu przychodzi mu namówienie ludzi do zmiany postępowania bądź systemu wartości. Oczywiście na takie, które król pałek przyjmuje za rozsądne. Król kijów chce być zauważalny. Jest pewny siebie oraz posiada energię konieczną do dokonywania zmian. Z tego powodu tak łatwo przychodzi mu wywieranie wpływu na ludzi.

Karta tarota Król buław

Król buław w miłości

Król kijów sugeruje, iż mamy w sobie coś atrakcyjnego dla płci przeciwnej. Nadarzą się szanse do zawierania nowych znajomości. Karta ukazuje też, iż warto podjąć ryzyko. Jesteśmy obecnie za bardzo skoncentrowani na życiu zawodowym. Co może zakończyć się całkowitym wykluczeniem nas ze sfery miłosnej.

Karta tarota Król buław jako karta dnia

Król pałek sugeruje, iż polepszenie warunków nie nastąpi samoistnie. Należy przejąć inicjatywę. Bierność jeszcze nigdy nie doprowadziła do sukcesu. Dzisiaj trzeba wykonać plan. Aczkolwiek nie należy tego dokonywać idąc po trupach do celu. Król kijów może pokazywać, iż staliśmy się dla kogoś kimś motywującym do działania.

Relacje oraz związki: Król buław

Wreszcie zagoszczą takie aspekty jak wspaniałomyślność oraz wyrozumiałość. Partnerzy kategorycznie włączą się w sytuacje dotyczące relacji. Ujawnią się pozytywne uczucia takie jak czułość i bliskość. Partner jest gotowy popracować nad relacją, jeśli okaże to się niezbędne.

Karta Król buław w sferze finansów

W przypadku pojawienia się pomysłu na rozpoczęcie własnej firmy trzeba kierować się postępowaniem konkurencji. Powinniśmy traktować taką osobę jako wartą naśladowania. Nie działać w sposób porywczy, bez głębszego przeanalizowania oraz dociekliwego przemyślenia za i przeciw. Istnieje także prawdopodobieństwo znalezienia schowanych zdolności, które przełożą się na dochodowe zarobki.

Przyszłe wydarzenia: Król buław

Wydarzenia, które będą miały miejsce, przybliżą nas do osiągnięcia celu. Należy wykorzystać szanse i nie zostawać biernym. Jest to okres odkrywana prawdy. Jeśli egzystowaliśmy w świecie fantazji, to król pałek sprowadzi nas na ziemie. Ujrzymy czarno na białym, jakie życie jest naprawdę, tu nie ma miejsca na wybryki fantazji.

Karta Król buław: Kontakt

Na naszej ścieżce pojawi się mężczyzna wyróżniający się wywołaniem uznania pośród innych. Charakteryzuje się nadpobudliwością i byciem oparciem dla innych. To wspaniała cecha osobowości. Możliwe, że będzie pracować na wysokich stanowiskach takich jak dyrektor bądź kierownik.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę