Karta tarota Król kielichów

Ogólna charakterystyka karty Król kielichów

Król kielichów to człowiek, który potrafi postawić się w czyjejś sytuacji. Czerpie przyjemność, kiedy może udzielić komuś porady. Nie charakteryzuje go niepewność emocjonalna. Umie zapanować nad uczuciami. Jest urodzonym dyplomatą, kieruje się logiką. Jego dojrzałość sprawia, że rozwiązania przez niego podsunięte okazują się szczególnie trafne. Człowiek w energii króla kielichów chce ochraniać najbliższych i często pełni funkcję lidera. Wie jak podejść do sprawy, by zakończyć ją z pozytywnym rezultatem. Nie opowiada o tym, co ma zamiar zrobić, ale bezzwłocznie zabiera się do działania. Woli zamieniać słowa w działanie. Jej charakter nie powoduje problemów, dlatego tylko czasami popada w zatargi. Usuwa je na samym początku.

Karta tarota Król kielichów

Karta Król kielichów w sferze finansów

W miejscu pracy zagości sympatyczna atmosfera. Mogą pojawić się zadania, które będą wymagały od nas wykazania się kreatywnością. Jeśli szukamy pracy, to może trafić się oferta, której nadrzędnym celem jest udzielenie pomocy. Możemy odczuwać wewnętrzne pragnienie uczestniczenia w akcjach polegających na wspomaganiu ubogich, chorych. Wolontariat, fundacja, ośrodek pomocy społecznej, swoja działalność, która sprawi, iż ludzkie życie będzie prostsze – wszystkie opcje są możliwe.

Przyszłe wydarzenia: Król kielichów

Czekają nas chwile wprawiające nas w pozytywny humor. Będzie on miał długotrwały skutek. Niełatwo będzie nas zasmucić bądź też zdenerwować. Wydarzy się coś szczególnego wywołującego wybuch euforii. Różnorodność uczuć powoduje, iż uzyskujemy świadomość egzystencji. Nie czujemy się martwi, a życie nabiera barw.

Król kielichów w miłości

Gdy spotkamy człowieka w energii króla kielichów, możemy nazwać się prawdziwymi szczęściarzami. Obdarzy nas rzeczywistym uczuciem, czułością, troską, opieką i nigdy nie opuści w potrzebie. Pragnie naszego szczęścia i dba o to, aby nie spadł nam włos z głowy. Jednak trzeba dać mu odrobinę czasu, gdyż płeć przeciwna strasznie go peszy!

Relacje oraz związki: Król kielichów

Król pucharów to pozytywna karta. Pokazuje to, iż partnerzy darzą się takim samym uczuciem. Są nie wyłącznie kochankami, lecz przede wszystkim przyjaciółmi. Dzięki czemu nie mają przed sobą tajemnic, nie wstydzą się siebie, są dla siebie ostoją oraz darzą się zaufaniem. Jest szansa na pozytywny wynik testu ciążowego lub też propozycję zawarcia związku małżeńskiego!

Karta Król kielichów: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się dojrzałością oraz życiową mądrością. Potrafi wejść w czyjeś buty i zrozumieć, przez co przeszła druga osoba. Niejednokrotnie jej działania uwarunkowane są troską o dobro ludzkości. Wielokrotnie podejmuje pracę na stanowiskach takich jak-lekarz, pielęgniarka, właściciel fundacji.

Karta tarota Król kielichów jako karta dnia

Czasami trzeba przeznaczyć moment na fantazję. Nienamacalne zdolności takie jak intuicja mają wielką moc. Przekażmy innym pozytywną energię, nie zaczynajmy kłótni, nie krytykujmy ich, postawmy się w ich sytuacji, a prawdopodobnie zostaniemy potraktowani w ten sam sposób, z szacunkiem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę