Karta tarota Król monet

Ogólna charakterystyka karty Król monet

Król monet nazywany jest też królem denarów. W tym czasie, człowieka cechuje przede wszystkim mądrość życiowa. Do osiągnięcia jej przyczyniło się przejście wielu sytuacji życiowych oraz wyciągnięcie wniosków. Skutkuje to zdolnością świetnego radzenia sobie z kłopotami. Co więcej, tak jak na króla (władcę) przystało, potrafi przystosować otoczenie tak, by czuł się w niej wygodnie, i mógł osiągać profity. Człowiek jest przygotowany na zmiany. Potrafi także stawić czoła światu i wprowadzić postanowienia w życie. Byłyby one nazbyt ciężkie do zaakceptowania przez przeciętną jednostkę. Karta może pokazywać, że obrany przez nas cel jest już w zasięgu ręki, zbliża się wielkimi krokami.

Karta tarota Król monet

Karta Król monet w sferze finansów

Pozytywny czas w sferze materialnej. Wielokrotnie pokazuje awans, ale również i rozmnożenie majątku. Może oznaczać odnalezienie odpowiedniej osoby, która wesprze naszą firmę (sponsora) lub podzieli się rozwiązaniem jak powiększyć przychody.

Przyszłe wydarzenia: Król monet

Król denarów wskazuje, iż nadchodzą miłe chwile. Jeśli coś było dla nas priorytetową sprawą, to z pewnością zakończy się triumfem. Ogólnie będziemy czerpać zyski na różnych obszarach. Możemy poznać osobę, dzięki której polepszy się nasza sytuacja życiowa.

Relacje oraz związki: Król monet

Król denarów pokazuje na stałość związku, bezpieczeństwo i wytrzymałe fundamenty. Partner będzie próbował przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo finansowe. Miłość okazuje gestami, tym co robi. Z drugiej strony może pojawić się jednakże problem z ustnym okazywaniem miłości. Nie warto aczkolwiek naciskać, ponieważ miłość to nie jedynie czułe słowa.

Karta Król monet: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się upodobaniem do dóbr materialnych. Jej postrzeganie świata i myślenie jest poukładane, racjonalne, sensowne. Wszystko próbuje robić, jak najlepiej umie. Nierzadko pracuje na najwyższych stanowiskach.

Karta tarota Król monet jako karta dnia

Król denarów uczy wytrwałości. Tylko, gdy nauczymy się czekać, możemy liczyć na spektakularne efekty. Nie należy działać bez zastanowienia, gdyż wtedy osiągnięcie nie będzie aż tak satysfakcjonująca. Trzeba uwzględnić, jak wpływ czasu będzie się odbijał na rezultatach. Zalecany spokój ducha.

Król monet w miłości

Pojawi się osoba, która będzie chciała dla nas wiele zrobić. Pragnie urealniać wszystkie nasze pragnienia. Jej zamierzeniem jest sprawić, byśmy stali się zadowoleni ze swojego życia. Wielokrotnie jest zamknięty w sobie, a decyzja dotyczącą wejścia w relację potrzebuje czasu. Jest to odpowiednia osoba na męża. Co interesujące karta wskazuje, iż możemy napotkać tę osobą w momencie związanym ściśle z finansami.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę