Karta tarota Królowa buław

Ogólna charakterystyka karty Królowa buław

Królowa buław nazywana jest również królową pałek lub królową kijów. Jest odpowiednikiem panowania nad swoim życiem. Piastujemy zupełną kontrolę w taki sam sposób, jak królowa decyduje o wszystkim w realnym życiu. Cechując się zaangażowaniem oraz nieugiętością jesteśmy w stanie osiągnąć wszelaki cel. To od nas zależy czy będziemy podążać za sekretnymi fantazjami, czy też zniszczymy je już w samym zarodku. Jako panujący samodzielnie pełnimy rządy, więc nikt poza nami nie może mieć na to wpływu. Królowa buław wskazuje na to, by człowiek nauczył się oddania całego siebie w istotnym projekcie. Był nieugięty i nie poddawał się w połowie walki. Doprowadzajmy temat do końca. Nie należy gasić w sobie pragnienia zdobycia celu.

Karta tarota Królowa buław

Karta Królowa buław: Kontakt

Na naszej ścieżce pojawi się osoba cechująca się odpowiedzialnością, mądrością oraz dojrzałością. Ludzie obdarzają ją zaufaniem. Preferuje grać pierwsze skrzypce, potrzebuje miłości. Dzięki błyskotliwemu umysłowi prawdopodobnie objęła stanowiska takie jak nauczyciel, księgowy, informatyk.

Przyszłe wydarzenia: Królowa buław

Sytuacje będą przynosiły za sobą zyski. Aczkolwiek będzie w nich zawierała się potrzeba niezależności oraz samodzielnego działania. To będzie aktywny dzień. Możliwa wizyta w gabinecie kosmetycznym, przychodni zdrowia, niezaplanowane zakupy.

Karta tarota Królowa buław jako karta dnia

Dzisiaj uzyskamy bystrość umysłu. Trzeba działać, gdyż stało się dla nas oczywiste, czego tak naprawdę chcemy. Królowa kijów pragnie, byśmy byli świadomi wewnętrznej siły, która nas wypełnia. Chętnie podzielmy się nią z najbliższymi oraz pokażmy im drogę jak odkryć ich potencjał. Szczególnie jeżeli mają podcięte skrzydła. Obecnie możemy stać się autorytetem dla pewnego człowieka.

Królowa buław w miłości

Jest to pozytywny etap. Istnieje spora szansa na odnalezienie właściwego człowieka. Gdy odczuwamy samotność, trzeba wyjść do ludzi. Potrzebujemy pokrzepienia od drugiej osoby. Dzięki temu zwielokrotniamy także szansę na spotkanie miłości. Królowa kijów może oznaczać ognisty romans.

Relacje oraz związki: Królowa buław

Dla związku królowa kijów symbolizuje włączenie entuzjazmu. Obecne będą rozpieszczanie, gorący seks, opieka. Jest to odpowiedni moment, by zaplanować ciąże, gdyż symbolizuje duże pokłady seksualności, łatwe zapłodnienie.

Karta Królowa buław w sferze finansów

Jest okazja na to, żeby sytuacja finansowa stała się korzystniejsza. Charyzma i właściwa argumentacja może przyczynić się do otrzymania awansu. Ogólnie, jeżeli podjęliśmy działania w celu polepszenia sytuacji zawodowej, to wszystko zakończy się dobrze na przykład: ktoś pomoże znaleźć pracę, szef doceni nasze wysiłki, projekt skończy się powodzeniem, wywalczymy podwyżkę.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę