Karta tarota Królowa kielichów

Ogólna charakterystyka karty Królowa kielichów

Królowa kielichów nazywana jest też królowa pucharów. Wskazuje na człowieka, który mimo szczególnej uczuciowości, potrafi panować nad uczuciami. Pojmuje je i zna podłoże powstawania ich. Jest wyrozumiały i wrażliwy na nieszczęście innych. Kieruje się przeczuciami oraz uczuciami, dlatego może podejmować nieodpowiednie decyzje. Nie przemyśli dobrze za i przecie tylko posłucha się tego, co sugeruje mu serce. Wielokrotnie rozkoszuje się sztuką, jest obdarzony energią uzdrawiającą. Królowa kielichów pragnie nam przekazać, iż przyszedł moment, aby emocje uzyskały pierwszeństwo. Mogą nawet nadawać życiu sens, a człowiek powinien je zaakceptować. Pamiętajmy także, by w trosce o szczęście innych nie zapominać o sobie.

Karta tarota Królowa kielichów

Karta tarota Królowa kielichów jako karta dnia

Dzisiaj czeka nas dzień nauki nad swoimi uczuciami. Pojmiemy je i nauczymy się je kontrolować. Nie starajmy się o przychylność znajomych. Poczekajmy, aż druga osoba wykona telefon bądź też nas odwiedzi. Samotność także może być miła. Niezbędna jednakże okaże się wytrwałość. Należy przyzwyczaić się do indywidualnych zajęć. Nie jest łatwo polubić samego siebie, gdy bezustannie otaczała nas gromadka osób. Dopuśćmy głos duszy, zajrzyjmy w głąb siebie oraz spędźmy trochę czasu sami w ukryciu.

Karta Królowa kielichów: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się młodym, uroczym wyglądem. Może pracować na stanowiskach, które wymagają poświęcania się dla innych albo niesienia im pomocy. Troszczy się o innych, nie jest nieszczera. Ma bogatą wyobraźnię, co może wykorzystywać w aktywnościach artystycznych. To doskonałe cechy przyszłej żony lub też matki.

Przyszłe wydarzenia: Królowa kielichów

W najbliższym czasie czeka nas morze emocji. Wydarzenia będą wymagały poświęcenia czegoś dla dobra innych ludzi. Zaangażowanie się w działania mające na celu pomoc osobom w potrzebie. Możemy również poznać osobę, która będzie miała wpływ na nasze życie.

Królowa kielichów w miłości

Królowa kielichów potrafi olśnić swoją osobą płeć przeciwną. Kluczem do sukcesu jest postrzeganie siebie. Pewność siebie działa zachęcająco, natomiast brak wiary w siebie działa zniechęcająco i trąci desperacją. Nierzadko niskie poczucie własnej wartości skutkuje pragnieniem zatrzymania drugiego człowieka na siłę, co zwykle przynosi odwrotny rezultat.

Relacje oraz związki: Królowa kielichów

Królowa pucharów pokazuje czas, w którym sfera emocjonalna staje się tą główną. Dla stałych związków oznacza to zbliżenie się do siebie oraz stworzenie zgoła nierozerwalnej więzi. Nie czujemy zagrożenia oraz czujemy się usatysfakcjonowani. Nie musimy obawiać się zdrady partnera. Silne uczucie do drugiej osoby spowodowane głodem miłości to oznaka długich, gorących nocy.

Karta Królowa kielichów w sferze finansów

Przeczucia daleko nas zaprowadzą. Dzięki nim odniesiemy sukces. Królowa pucharów oznacza pomysłowość, co może być ułatwieniem w realizowaniu projektów. Miła atmosfera oraz pracownicy kroczący tą samą ścieżką to prawdopodobny scenariusz. Konflikty nie powinny pojawiać się w najbliższym okresie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę