Karta tarota Królowa mieczy

Ogólna charakterystyka karty Królowa mieczy

Królowa mieczy symbolizuje człowieka po przejściach. Sprawia wrażenie osoby chłodnej, ponieważ postanowiła trzymać innych na dystans. Został silnie skrzywdzony, a więc zachowuje roztropność. Obecnie zajmuje się obserwowaniem otoczenia i wykrywa nawet najmniejszy objaw nieuczciwości. trudno zdobyć jej zaufanie. Nie da się nabrać na fałszywy uśmiech i wyczuje wyrachowaną przychylność. Umie nieomylnie prześwietlić duszę. Królowa mieczy ma w zwyczaju głęboko chować wrażliwe serce. Po to, aby nikt go przypadkiem nie zauważył. Tak mocno obawia się kolejnego zawodu. Osobę w energii królowej mieczy charakteryzuje przenikliwość umysłu i kurczowe trzymanie się zasad. Karta stara się powiedzieć, że podjęte przedsięwzięcia muszą rozwinąć się same. Jedyne co można zrobić to przyglądać się przebiegowi wydarzeń i nie zmieniać swojego postrzegania, wartości.

Karta tarota Królowa mieczy

Karta Królowa mieczy: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie lekkoduchem o dużym poczuciu humoru. W życiu zawodowym zajmuje się rozpowszechnianiem informacji. Z tego powodu chętnie podejmuje takie zawody jak dziennikarz, tłumacz, copywriter.

Relacje oraz związki: Królowa mieczy

Niełatwe uczucia, chłód emocjonalny, tymczasowa rozłąka bądź też nawet rozwód/śmierć. Oziębłość oraz kłopoty seksualne. Zaloty tylko w postaci intelektualnej – konwersacji oraz gestykulacja bez możliwości fizycznego kontaktu.

Przyszłe wydarzenia: Królowa mieczy

Nadchodzą niekonwencjonalne wydarzenia takie jak przesłuchanie, wygłoszenie przemówienia, klątwa, rozwód, wywiad, recytowanie wierszy, praca w teatrze/filharmonii, wizyta u dentysty. Tak samo karta może zapowiadać podjęcie właściwej, choć zdecydowanej decyzji.

Karta tarota Królowa mieczy jako karta dnia

Karta doradza, aby nie zamykać się w sobie. Samotność nie jest pożądana. Zgoła przeciwnie – należy wyjść do ludzi i wygenerować wspólnie pozytywną energię. Mimo tego, że nie mamy ochoty na żarty, to dobry humor jest czymś, co nas wyzwoli. Dziś jest możliwość spotkania kobiety o niespotykanej mądrości. To zdarzenie może mieć długotrwały wpływ na nasze życie.

Królowa mieczy w miłości

Królowa mieczy może przynosić kilka przesłań. Po pierwsze powinno się obserwować siebie – czy aby na pewno nie zrobiliśmy się zbyt oziębli? Chłód działa zniechęcająco. Po drugie powinno się obserwować osobę, która próbuje się do nas zbliżyć. Poznać jej intencje i upewnić się co do jej intencji.

Karta Królowa mieczy w sferze finansów

Jest to pozytywna karta w sferze zawodowej. Wszystko będzie się pomyślnie układać. Nie ma miejsca na żywiołowość. Całość została już zaplanowana. Duże prawdopodobieństwo awansu, podwyżki, nagrody. Jeżeli poszukiwaliśmy posady, to niedługo dowiemy się, że proces rekrutacyjny zakończył się sukcesem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę