Karta tarota Królowa monet

Ogólna charakterystyka karty Królowa monet

Królowa monet nazywana jest również królową denarów. Nadszedł czas, w którym człowiek może czerpać satysfakcję z dóbr ekonomicznych. Doceniamy to, co mamy i chcemy się dzielić tym z innymi. Działa to w obydwie strony – wskazane jest również branie. Czujemy nieopanowaną satysfakcję z wymieniania się darami. Kosztowny styl życia oraz szykowne rekwizyty wywołują w nim zachwyt. Co więcej, chcemy się nimi otaczać i się dzielić. Pragniemy dbać też o piękno naszego ciała. Królowa denarów pokazuje, że jest to czas, kiedy pozytywne podejście nie powinno nas opuszczać.

Karta tarota Królowa monet

Przyszłe wydarzenia: Królowa monet

Jest to bezpieczny czas. Wszystko zmierza ku harmonii. Głównie w sferze finansów. Inwestycje przyniosą spodziewane wyniki, stabilizację finansową. Jest to okres sprzyjający urzeczywistnianiu celów, ponieważ wszystko powinno skończyć się pomyślnie. Możemy odetchnąć z ulgą.

Relacje oraz związki: Królowa monet

Królowa monet pokazuje związek obfitujący w dojrzałość, opiekę, czułość. To szczególnie dobre cechy. Dzięki temu możemy poczuć, iż dokonaliśmy właściwego wyboru partnera i jesteśmy spełnieni. Dojrzałość to też umiejętność przyznania się do błędu, a zatem próba rozwiązania konfliktu.

Karta Królowa monet: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się słabością do piękna. Może objawiać się to dbaniem o wygląd zewnętrzny np. wykonywanie estetycznego makijażu lub perfekcyjnie skomponowanym zestawem ubrań. Wystrój mieszkania może pokazywać bogactwo. Próbuje zbudować rodzinną atmosferę, a ludzie za nią zgoła przepadają. Ochoczo udzieli pomocy i kieruje się rozsądkiem.

Królowa monet w miłości

Królowa monet mówi, żeby nie zapominać o sobie w imię miłości. Co interesujące jako kobiety znamy swoją wartość. Chcemy, by ta szczególna osoba klarownie pokazała sytuację i nie wprowadzała w błąd. Karta ukazuje, iż jesteśmy pociągające dla mężczyzn. Dla samotnych mężczyzn pojawia się możliwość spotkania kobiety, która ma cechy królowej monet – rodzinna, troskliwa, wytworna. To idealna matka/żona. Co interesujące może poprawić stan finansów.

Karta Królowa monet w sferze finansów

Pomyślny okres w strefie zawodowej. Znalezienie w sobie nowych uzdolnień – kierowanie załogą, z tego powodu możliwy awans na stanowisko kierownika, managera. To okres, w którym nie powinno brakować nam gotówki.

Karta tarota Królowa monet jako karta dnia

Królowa monet mówi, by zauważyć, jak dużo mamy i docenić to. Jeśli mało wierzymy w swoje możliwości, to warto skupić się na własnych dokonaniach. Osiągnięcia sprzed paru lat pomogą nabrać nam motywacji. Pokażmy sobie i ludziom dookoła jak dużo potrafimy zdziałać!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę