Karta tarota Księżyc

Ogólna charakterystyka karty Księżyc

Księżyc oznaczony jest numerem 18. Pokazuje działanie psychiki. Pokazuje zmiany i uzyskanie dojrzałości. Nierzadko oznacza, że rozpoczniemy inaczej pojmować świat. Podświadomość da o sobie znać i do głosu dojdzie intuicja. Dokona się w nas zmiana wewnętrzna. Karta pragnie powiedzieć, by nie kierować się wyłącznie umysłem. Trzeba wprowadzić w życie to, co sugeruje intuicja. Księżyc ujawnia tajemnice, wyłania z ciemności prawdziwy kształt. Z tego powodu może oznaczać odrzucenie złudzeń. Jego jasność umie uwydatnić urok. Czasami przesłanie karty jest wręcz przeciwne- życie pełne nierzeczywistych wytworów.

Karta tarota Księżyc

Księżyc w miłości

Księżyc nierzadko uosabia fantazjowanie o romantycznej miłości. Są to fantazje tak oderwane od rzeczywistości, iż niełatwo w nich szukać zdrowego widzenia relacji. Ukazuje bogate wyobrażenia. Mogą to być fantazje seksualne, miłosne gesty oraz uniesienia. Czasem wskazuje na spojrzenia rzucane ukradkiem. Jest to zafascynowanie przeżywane wewnętrznie.

Relacje oraz związki: Księżyc

W pozytywnym aspekcie sygnalizuje ciąże, W negatywnym zaś brak poczucia bezpieczeństwa ze względu na trudny przebieg wcześniejszego związku. Sytuacja stała się nieoczywista, toteż ciężko będzie zachować pozytywne wibracje. Ciężko będzie się porozumieć. Jest to okres kłamstw w stosunku do drugiej osoby.

Karta Księżyc w sferze finansów

Księżyc doradza, aby przyłożyć się do obowiązków. Niejednokrotnie oznacza utratę czegoś, a więc możemy zostać zwolnieni/zdegradowani. Lepiej zapobiegać niż leczyć z tego powodu należy przeznaczyć czas, aby zadania wykonywać dokładniej niż do tej pory. Sprawdźmy kilka razy, bo jesteśmy na celowniku szefa.

Przyszłe wydarzenia: Księżyc

Sytuacje, które niebawem nadejdą, będą skutkowały zmianą myślenia o 180 stopni. Niezależnie gdzie to się wydarzy – w pracy, na spacerze, w domu. Z pewnością wywoła w nas gwałtowne emocje, skłoni do myślenia, a w rezultacie przyczyni się do zmiany światopoglądu.

Karta tarota Księżyc jako karta dnia

Cel będzie wymagał od nas pełnej koncentracji. Nie warto przechodzić choć na chwilę do świata wyobraźni. Należy Jednakże zwrócić uwagę na sny. Będą się tam kryły rady i rozwiązanie naszego kłopotu. Dziś jest dobry dzień na to, żeby zdobyć doświadczenie. Mimo wszystko warto działać rozważnie.

Karta Księżyc: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie kierowała się głosem serca. Odczuwa silne emocje. Jej sny mogą być niesamowite, ponieważ jej wyobraźnia nie ma końca. Z tego powodu byłaby genialnym reżyserem filmu/autorem opowiadania. Interesuje się wróżbiarstwem. Może czytać z dłoni, kart tarota, snów, kosmogramu. Co interesujące lubi działać na wielu płaszczyznach więc trudno określić jej zawód i konkretne hobby.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę