Karta tarota Mag

Ogólna charakterystyka karty Mag

Mag (Magik) oznaczony jest numerem jeden. Symbolizuje człowieka pełnego mądrości życiowej. Lubi zgłębiać to, co nieznane, mistyczne. Wielokrotnie przyjmuję role przewodnika życia, nauczyciela. Bez przerwy pogłębia wiedzę, przyjmuje rolę obserwatora i wyciąga wnioski. Następnie przekazuje ją innym. Mag wywiera wpływ na otoczenie, jest w nim coś magicznego, pociągającego. W negatywnym znaczeniu jest manipulatorem. Karta stara się nam powiedzieć, że mamy wszechstronne zdolności. Jeśli szukamy sposobu na wprowadzenie zmian to nie musimy daleko szukać – wyłącznie my możemy to zrobić. Nasze możliwości są niezmierzone. Wykorzystujmy odpowiednio naszą mądrość, intuicję, podążające za nami tłumy a osiągniemy najodważniejsze cele.

Karta tarota Mag

Relacje oraz związki: Mag

Karta ukazuje kreatywność, więc nie powinniśmy narzekać na rutynę w relacji. Problemy powiązane z relacją powinny zostać zażegnane. Relacja przepełni się bliskością. Magik prosi, by wypowiadać się w sposób szczery, podejmować ryzyko i działanie. Dzięki temu nasze cele powinny zostać osiągnięte.

Przyszłe wydarzenia: Mag

Mag mówi o tym, iż jest to okres, w którym wiele będzie się działo. Trudno będzie zatrzymać nas w miejscu, będziemy bezustannie czymś się zajmować. Czeka nas poszukiwanie własnego miejsca na ziemi. Zamiary zakończą się realizacją i sukcesem. Jest to okres, kiedy możemy odkryć, czym w rzeczywistości powinniśmy zajmować się w życiu.

Karta Mag: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się pomysłowością oraz pewnością siebie Ludzie podziwiają ją – ciężko się dziwić, ponieważ została obdarowana urokiem osobistym. Cieszy się autorytetem, więc może pracować jako lekarz. Tajemniczość idealnie pasuje do zawodu iluzjonisty ulicznego. Umie przyciągnąć tłum.

Mag w miłości

Pytając o intencje drugiej osoby, trzeba przyglądnąć się sąsiadującym kartom. W negatywnym znaczeniu magik może starać się nas oczarować, dokonując najgorszych czynów – manipulowania i kłamania. W pozytywnym aspekcie może sygnalizować, iż mamy konieczne narzędzia do zbudowania solidnego związku i zapobiegania kłopotom, zanim przybiorą na sile.

Karta Mag w sferze finansów

Pomyślny okres w sferze zawodowej. Sukcesy w miejscach, gdzie należy wykazać się niezwykłymi umiejętnościami. Zbieranie owoców pracy (wysiłki przyniosą pozytywny rezultat), ujawnienie umiejętności w nowej pracy, satysfakcja szefa. Osiągniemy to, co chcieliśmy i o co walczyliśmy będzie nam dane.

Karta tarota Mag jako karta dnia

To dobry dzień na działanie. Rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia, demonstracje talentów. Ukażmy światu nieskończoność talentów. Jeżeli podejmiemy próbę, to osiągniemy pozytywny rezultat. Nie zatrzymujmy się!
Jak osiągnąć sukces? Karta odpowiada – należy połączyć zdolności z determinacją.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę