Karta tarota Moc

Ogólna charakterystyka karty Moc

Moc (Siła) oznaczana jest cyfrą jedenaście. Symbolizuje współpracę między ciałem fizycznym a duszą. Przypomina, że jeśli harmonia między nimi zostanie zniszczona, zaczynamy częściej chorować i dopadają nas ataki agresji. Frustracja, żal, smutek nie są już obce. Jedno nie może istnieć bez drugiego. Karta przypomina o tym, by poskromić nasze pragnienia. Oczywiście w celu zachowania harmonii. Siła chce, abyśmy zdali sobie sprawę z pokładów siły, które w sobie posiadamy. Pomogą one zwalczyć wszelkie problemy. Niezależnie od ich powagi. Nic nie jest w stanie sprawić, byśmy padli na kolana.

Karta tarota Moc

Karta tarota Moc jako karta dnia

Spróbujmy stworzyć równowagę. Zachowajmy spokój ducha i nie pokazujmy wszystkim dookoła, czym tak naprawdę się pasjonujemy. Lepiej zostawić tę tajemnicę dla siebie a talenty i zaangażowanie wykorzystywać w konkretnym, ukrytym przed światem celu. Karta prosi jednak, by nie obawiać się działania. Jednak należy zachować rozwagę.

Relacje oraz związki: Moc

Karta zwraca uwagę na żal odczuwany do osoby, która nas zraniła. Pamiętajmy, iż to uczucie może działać destrukcyjnie. Miłość trzeba znaleźć przede wszystkim w sobie. Dopiero później obdarzyć nią drugiego człowieka. Dla relacji karta oznacza okres miłosnych uniesień, płomiennej cielesności, dowodów miłości okazywanych w przesadny sposób.

Przyszłe wydarzenia: Moc

Nadchodzi okres, który wymaga od nas nałożenia na siebie szczególnej dyscypliny, uporu i woli walki. Przeciwności w ostateczności uda nam się przezwyciężyć jednakże nie będzie to łatwe. Siła czasami mówi o tym, iż potrafimy niechcący zdradzić czyjś sekret, nie potrafimy trzymać języka za zębami.

Moc w miłości

W pozytywnym znaczeniu karta symbolizuje, iż uda nam się wreszcie uznać własne ciało za coś szczególnego. Pokochamy je. Weźmiemy sprawy w swoje ręce i sami rozpoczniemy miłosną przygodę. Jest to okres, kiedy nabieramy skłonności do egzaltacji. Z tego powodu najlepiej już na początku powiedzieć, że jesteśmy podekscytowani i stąd wynika nasze nienaturalne zachowanie.

Karta Moc w sferze finansów

Moc może reprezentować troszczenie się o ludzi albo zwierzęta w miejscu pracy. Zyskamy dobre wyniki w pracy i totalnie oddamy się sferze zawodowej. Dla sfery materialnej oznacza to polepszenie się sytuacji finansowej. Możemy to osiągnąć dzięki jednorazowej premii.

Karta Moc: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie kobietą, która potrafi doskonale kontrolować swoje życie. Umie narzucić sobie cel i kurczowo się go trzymać. Cechuje ją determinacja. Dlatego sprawdza się w zawodach wymagającej dyscypliny-policjant, wojskowy, trener personalny.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę