Karta tarota Pustelnik

Ogólna charakterystyka karty Pustelnik

Pustelnik (Eremita) oznaczony jest numerem dziewięć. Uosabia przebywanie w samotności, odejście na bok w celu wnikliwych analiz. Człowiek ma rozwiniętą sferę duchową, poszukuje sensu życia, chce zrozumieć własną psychikę. Osiągnie to jedynie odizolowanym, w pełni skoncentrowanym umysłem. Pustelnik reprezentuje medytację, poukładane w głowie myśli. Zdobywa się to dzięki głębokiej analizie popartej niczym nierozproszoną koncentracją. Człowiek pragnie zdobyć wiedzę niedostępną dla zwykłej jednostki, wydobyć jak najwięcej ze sfery duchowej. Z tego powodu Pustelnik nierzadko symbolizuje objawienie, oświecenie. Karta uprasza ludzi zabieganych, żeby zwolnić i spokojnie zastanowić się nad sytuacją. Dzięki temu sprawy ukażą nam się z totalnie innej perspektywy.

Karta tarota Pustelnik

Karta Pustelnik w sferze finansów

Jest to czas rozwoju w pracy. Dzięki doświadczeniu i posiadanej wiedzy może to objawić się awansem, jednorazową premią, zmianą stanowiska, uzyskaniem certyfikatu. Karta może oznaczać pracę w otoczeniu zabytków np. muzeum, galeria sztuki.

Karta tarota Pustelnik jako karta dnia

Eremita pokazuje dzień, w którym trzeba podjąć się przemyśleń. Głównie wtedy, gdy niezbędne jest dokonanie wyboru. Dobrze odsunąć się w cień i odkrywać swoje wnętrze. Dzięki temu odczujemy równowagę w życiu. Dusza jest istotnym, ale niedocenianym elementem, o którym często zapominamy.

Karta Pustelnik: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce jest skoncentrowana na rozwoju duchowym. Dlatego może zajmować się psychologią, religią, filozofią. Jego dogłębne pojmowanie rzeczywistości czyni ją perfekcyjnym kandydatem na naukowca. Przebywając w jej towarzystwie, dostrzeżemy, iż ma życiową mądrość oraz doświadczenie.

Pustelnik w miłości

Pustelnik często sugeruje, iż panicznie obawiamy się wejścia w relację. Nawet jeśli przekonamy się do drugiej osoby i zaczniemy wspólne życie, to boimy się gwałtownego opuszczenia. Wynika to z negatywnych doświadczeń miłosnych. Czasem ukazuje, iż nie mamy obycia w związku i nie umiemy odpowiednio go poprowadzić.

Relacje oraz związki: Pustelnik

Dla związku sugeruje ochłodzenie. Spędzanie czasu osobno, odmienne zainteresowania. Może pojawić się konflikt i rozbieżność w potrzebach, pasji, planach na przyszłość. Eremita ukazuje okres przemyśleń dotyczących związku i delikatne kroki stawiane w związku.

Przyszłe wydarzenia: Pustelnik

Pragniemy skorzystać z pomocy człowieka, który umie prowadzić innych. Z tego powodu prawdopodobne jest rozmawianie z ludźmi starszymi, którzy podzielą się wartościowymi radami. Jest to czas analizowania własnego życia. Sprawdzić zalety oraz wady naszej egzystencji. Dzięki czemu zdecydujemy się na usunięcie złych nawyków, warunków.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę