Karta tarota Rydwan

Ogólna charakterystyka karty Rydwan

Rydwan (Wóz triumfalny) oznaczony jest cyfrą 7. Wskazuje jakie kryteria muszą zostać spełnione, żeby zdobyć wyznaczony cel. Wola walki, trud i wiedza jak postępować i jaką ścieżką iść jest kluczem do sukcesu. Jest skory do postawienia kroku naprzód, żeby zacząć życiową wędrówkę. Karta uprasza, by uwierzyć w siebie i dojrzeć, iż jesteśmy silniejsi, niż nam się wydaje. Niestety nie umiemy prześwietlić samych siebie, żeby dokonać analizy i czarno na białym zauważyć mocne i słabe strony naszej osobowości. Wóz triumfalny symbolizuje rozwój w pozytywnym przesłaniu. W negatywnym aspekcie uosabia niepomyślność, zastój, brak wiary w siebie, bycie nieświadomym swoich zalet.

Karta tarota Rydwan

Karta tarota Rydwan jako karta dnia

Rydwan mówi, żeby przejąć kontrolę nad własnym życiem. Zalecane są też gruntownie przeanalizowane decyzje. Dla podróżników stanowi apel, żeby działać rozsądnie i obserwować otoczenie, by ustrzec się przed niebezpieczeństwami. To czas, gdy odważnie powinniśmy zacząć nowy okres w życiu.

Karta Rydwan w sferze finansów

W sferze zawodowej Rydwan proponuje zmierzanie w jednym kierunku. Nie warto się rozpraszać i wytrwale dążyć do celu. Praca powinna przynieść nam satysfakcję. Wystarczająca kwota na koncie powinna pokazywać samodzielne zarządzanie pieniędzmi.

Rydwan w miłości

Wóz triumfalny czasem ukazuje, żeby pozwolić przeszłości odejść. Możemy przygotować się na podryw, ponieważ karta ta odpowiada za podejmowanie działań, próbę utrzymania kontaktu, brak wątpliwości. Jest to czas, aby otworzyć się na nowy związek.

Karta Rydwan: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie miała niepohamowaną wolę i pragnienie, żeby dążyć do wyznaczonego celu. Nie interesują ją inne sfery życia, cały wysiłek wkłada w to, żeby osiągnąć sukces. Jej działanie może objawiać się entuzjazmem, żywiołowością. Nie widać po niej zmęczenia.

Relacje oraz związki: Rydwan

Karta niejednokrotnie mówi o najwspanialszym etapie związku, który obfituje w namiętność, uczuciowość, zachwycanie się partnerem, zabieganie o względy partnera. Może zjawić się rywal, z którym będzie trzeba rywalizować o partnera. Karta czasami niesie przeciwne przesłanie. W istocie może sygnalizować zakończenie związku.

Przyszłe wydarzenia: Rydwan

Karta ukazuje dynamikę. Niełatwo będzie ustać w miejscu i co chwila będą nadchodzić zmiany. Zmiana miejsca zamieszkania, wiadomość, której treść wprawi nas w osłupienie. Wielokrotnie Rydwan symbolizuje podróże i to na nich powinniśmy się skoncentrować. Przygotujmy się na to mentalnie. Wszystkie te działania, zmiany powinny przynieść pozytywny wynik.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę