Karta tarota Sąd ostateczny

Ogólna charakterystyka karty Sąd ostateczny

Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie) oznaczony jest cyfrą 20. Jest to wyższy poziom świadomości. Należy pomyśleć nad swoim postępowaniem. Co spowodują nasze czyny? Jaki będzie ich skutek? Złe działania powinniśmy naprawić, przepraszając osobę, którą zraniliśmy. Możemy spytać, jak moglibyśmy jej to wynagrodzić. Czego chce? Karta prosi o kolejny powrót do przeszłości. Analiza, wyciągnięcie wniosków, naprawa popełnionych błędów pozwoli raz na zawsze zakończyć ten etap i rozpocząć wszystko od nowa. Tak, żeby przeszłość przestała być koszmarem, który nas prześladuje.

Karta tarota Sąd ostateczny

Relacje oraz związki: Sąd ostateczny

Nieoczekiwane zmiany. Związek, który wygasał, może wzniecić się na nowo. Karta może reprezentować małżeństwo, narodziny dziecka. Jednakże zmiany nie muszą być pozytywne. Mogą działać na odwrót. Sąd Ostateczny może więc reprezentować rozwód, separacje, ulotnienie się miłości. Warto przemyśleć sferę miłosną, wyciągnąć wnioski i podjąć decyzję.

Przyszłe wydarzenia: Sąd ostateczny

Nadejdą ważne zmiany w życiu. Właściwie wszystkiego można oczekiwać. Jest to zakończenie oraz rozpoczęcie czegoś nowego. Początek lub koniec. Małżeństwo bądź też rozwód. Praca bądź bezrobocie. Poznanie kogoś wartościowego bądź też wyciągnięcie negatywnych wniosków na temat nieszczerego przyjaciela. Prześwietlenie go.

Karta tarota Sąd ostateczny jako karta dnia

W dniu dzisiejszym może przydarzyć się szansa do tego, aby rozwiązać kłopot. Dlatego trzeba obserwować otoczenie, analizować i weryfikować, czy nadszedł ten moment? Czy świat ułoży ciąg wydarzeń tak, abyśmy mogli z niego czerpać i zakończyć trudne sprawy? Powinno się poświęcić się medytacji, pracy nad wnętrzem. Świat chce nam przewodzić, wsłuchajmy się w jego głos i pokornie podążajmy za nim. Nadciąga coś dobrego!

Karta Sąd ostateczny w sferze finansów

W sferze zawodowej przyjdą rozliczne zmiany. Możemy przejść na emeryturę, a więc zakończyć pewien etap. Równie dobrze możemy zyskać nowe możliwości. Lepsza świadomość pomoże w podjęciu pracy na odpowiednim stanowisku. Dlatego przebranżowienie się, zmiana kierunku studiów jest prawdopodobna.

Karta Sąd ostateczny: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze podzieli się z nami szczęśliwą nowiną – znalazła już powołanie. Czuje, iż jest we właściwym miejscu. Wyznaje zasady, którym jest niesamowicie lojalna. Trudno zmienić taką osobę. Sąd Ostateczny mówi o osobach, z którymi łączą nas więzy krwi.

Sąd ostateczny w miłości

Powinno się poprosić Wszechświat o odnalezienie miłości. Niechaj wskaże nam właściwą ścieżkę. Karta niejednokrotnie oznacza zupełną świadomość. Dlatego nietrudno będzie zauważyć zamiary spotkanej osoby. Jeśli jesteśmy w trakcie spotykania się z osobą płci przeciwnej, to jest moment, kiedy poznamy jego prawdziwe oblicze. Sprawiedliwe, kochające serce będzie widoczne jak na dłoni! W najgorszym przypadku maska odsłoni wstrętną osobowość.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę