Karta tarota Słońce

Ogólna charakterystyka karty Słońce

Słońce oznaczone jest numerem 19. Przepowiada nadejście lepszych czasów, radosne chwile. Symbolizuje uzyskanie świadomości oraz rozsądku. Jest kartą uzdrawiającą. Pogodzimy się z przeszłością. Zapewnia energię niezbędną do działania bądź zachowania właściwego stanu zdrowia. Człowiek ma już świadomość wewnętrznej przemiany i z całych sił pragnie zmieniać swoje życie na lepsze. Jest gotowy na to psychicznie. Słońce wróży sukces na wielu płaszczyznach. Z tego powodu jest to odpowiedni czas na podjęcie przedsięwzięcia. Jest to karta wypełniona pozytywnością. Nie powinniśmy doszukiwać się w niej negatywnego przesłania. Po prostu go nie ma.

Karta tarota Słońce

Karta tarota Słońce jako karta dnia

To odpowiedni dzień na pogodzenie się. Napotkamy niewielkie sukcesy oraz miłe niespodzianki. Zapomnijmy o zobowiązaniach. Życie to nie jedynie wydatki, sprzątanie i praca. Jego częścią jest także pasja, hobby oraz piękno świata. Los prosi, żeby być mu wdzięcznym za przychylność. Powinno się odnaleźć dawno zapomniane dziecięce serce i spojrzeć na świat niewinnymi oczyma. Odnajdźmy zadowolenie oraz przyjemności z życia. Czerpmy z nich pełnymi garściami.

Karta Słońce: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie tryskała energią oraz optymizmem. Odczuwa satysfakcje ze swojego życia. Ludzie liczą się z nią, wierzą w dobre zamiary. Nie myślą, iż może ich oszukać. Ponadto, szybko się do niej przekonują. Zawód, który wskazuje Słońce to artysta.

Przyszłe wydarzenia: Słońce

Wydarzenia będą przynosiły pozytywne przesłanie. Możemy dowiedzieć się o narodzinach lub też spotkać ludzi, którzy będą mieli pozytywny wpływ na nasze życie. To okres najlepszych pomysłów, których realizacja przyniesie gigantyczne korzyści. Słońce może reprezentować też przebywanie w tropikalnym, afrykańskim klimacie.

Karta Słońce w sferze finansów

To, co udało nam się zasiać, teraz uda nam się zebrać. Być może ukończony kurs przyczyni się do podwyżki lub awansu? Jest to okres samych pomyślnych wydarzeń. Słońce zwiastuje pomyślność, z tego powodu warto otworzyć swoją działalność, zmienić pracę. Powinniśmy wyłącznie zyskać. W sferze materialnej możemy liczyć na poprawę.

Relacje oraz związki: Słońce

Pojawi się równowaga, tolerancja oraz zażegnanie dawnych nieporozumień. Partnerzy będą bezpośrednio okazywali sobie uczucia, dlatego oboje poczują się bezpiecznie. Jest to okres wypełniony miłością, która jest równie silna dla obojga partnerów. Słońce to jedna z najlepszych kart, jakie mogły się trafić!

Słońce w miłości

Spełniona miłość to znaczenie Słońca. Tak samo dla samotnych, jak i zakochanych. Może sygnalizować znalezienie miłości na całe życie. Prawdziwe uczucie widoczne jest po obydwu stronach. Będzie to czas wypełniony szczęściem, bliskością. Powstaną wspomnienia tak doskonałe, iż będziemy wracać do nich przez całe życie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę