Karta tarota Śmierć

Ogólna charakterystyka karty Śmierć

Śmierć oznaczona jest numerem trzynaście. Nierzadko oznacza uzyskanie świadomości będącej rezultatem straty. Możemy odnieść wrażenie śmierci, przez którą budzimy się na nowo i zyskujemy nowe widzenie świata. Jest to okres pożegnania się. Porzucenia bezużytecznych osób, rzeczy, miejsc. Odegrały już swoją rolę i muszą ustąpić miejsca nowym, rozwijającym nas aspektom. Pamiętajmy, że Śmierć odbiera tylko to, co uniemożliwia rozwój. Śmierć przypomina, iż nic nie trwa wiecznie. Wszystko się rozpoczyna i kończy. Dlatego traktujmy pomyślne okoliczności jako szansę na polepszenie życia. Karta pokazuje konkretne zmiany w życiu. Kończy się jakiś okres w życiu.

Karta tarota Śmierć

Relacje oraz związki: Śmierć

Śmierć seksu oraz uczuć. Niejednokrotnie pokazuje, że druga osoba blokuje nas, uniemożliwia stawianie odważnych kroków. Czasem wprost cofa nas. Możemy czuć, że dusimy się w tym związku. Być razem, a jednak osobno. Pragniemy zakończyć ten związek i tak zapewne się stanie. Jednakże zdarzają się sytuacje, w których Śmierć zapowiada pracę nad relacją!

Karta Śmierć w sferze finansów

Śmierć oznacza zakończenie jakiegoś etapu, czyli można spodziewać się zwolnienia z pracy bądź przejścia na emeryturę. Jeżeli posiadamy swoją firmę, to zwiastuje, że okres jej świetności dobiega końca i możliwe, że będzie trzeba zamknąć interes bądź też zyski zaczną być niewystarczające. Czasem wręcz karta zapowiada niemałe straty materialne, które odbiją się na komforcie życia.

Śmierć w miłości

Śmierć nierzadko sugeruje, żeby zakończyć jakiś okres w życiu. Stara miłość już nie wróci, czyli nie warto na okrągło tego rozpamiętywać. Czas otworzyć się na nowe znajomości! Karta wielokrotnie zwiastuje wycofanie się. Dlatego możemy spodziewać się przerwy w kontakcie lub też zerwaniu go. Pamiętajmy, iż nie przymusimy nikogo do miłości. Warto wykazać się cierpliwością, a najlepiej zaczekać na bardziej sprzyjającą kartę.

Karta tarota Śmierć jako karta dnia

Karta prosi, by przestać przywiązywać się do osób, przedmiotów, miejsc. Pamiętajmy, że konieczne jest porzucenie, aby nowe mogło się rozpocząć. Siła Wyższa obserwuje nas. Sprawdza, czy jesteśmy wdzięczni, otwarci i korzystamy z życia, czy wręcz odwrotnie narzekamy i nie możemy pogodzić się ze stratą.

Karta Śmierć: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie odznaczała się olbrzymią odpornością psychiczną. Karta często ukazuje osobę starszą. Wiele ciężkich chwil przeżyła w swoim życiu. Brzydzi się oszustwem, interesuje się ezoteryką. Może mieć umiejętności jasnowidzenia.

Przyszłe wydarzenia: Śmierć

Śmierć niejednokrotnie pokazuje uwolnienie się od okoliczności, które blokowały nasz rozwój. Wprowadzanie wielu zmian w życie, czyli będzie to porzucenie dotychczasowego sposobu na życie. Jest to czas, kiedy przeanalizujemy przyjaźnie, kontakty z ludźmi. Ci, którzy podcinali nam skrzydła albo w jakiś inny sposób ograniczali nasz rozwój, mogą liczyć na zerwanie więzi.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę