Karta tarota Sprawiedliwość

Ogólna charakterystyka karty Sprawiedliwość

Sprawiedliwość oznaczona jest cyfrą 8. Uosabia równowagę. Mówi o tym, że każdy człowiek posiada system zasad moralnych. Rozum umożliwia mu dokonanie odpowiedniej oceny, co jest dobre a co złe. To my jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania. Prędzej czy później Wszechświat oceni nas, dlatego też możemy otrzymać interesujący bonus (przychylność) bądź bolesną karę. Karta namawia do sprawiedliwego traktowania innych. Niedozwolone jest dawanie ulgi osobie, która jest długoletnim przyjacielem. Wszyscy jesteśmy równi, Często uprasza o to, aby budować relację partnerskie oparte na równości, uczciwości, kompromisie, działaniu w zespole.

Karta tarota Sprawiedliwość

Karta Sprawiedliwość: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie niezawodna w kwestii sprawiedliwości. Dlatego może pracować jako sędzia, rzecznik, policjant. Wszędzie tam, gdzie niezbędna jest odpowiednia ocena sytuacji oraz postawienie zarzutu. Chłodnym kalkulacyjnym rozumem pozbawionym emocji bezbłędnie dojrzy prawdę.

Relacje oraz związki: Sprawiedliwość

Sprawiedliwość mówi o tym, iż zdobycie szczęścia i zadowolenie jest możliwe tylko wtedy, gdy partnerzy w równym stopniu są zaangażowani. Nie musimy martwic się zdradą partnera bądź też innymi niegodziwymi uczynkami. Wszechświat ma już przygotowany plan w celu ukarania go. Skrucha lub rosnąca pokora nic nie zdziałają. Nadszedł czas, by rozliczyć się z tego, jaką energię wysłaliśmy w przestrzeń! Karta prosi o szczerość, wyrozumiałość w związku. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji trzeba przeanalizować za i przeciw.

Sprawiedliwość w miłości

Karta czasami pokazuje ślub cywilny. Nie ma sensu szukać w tej karcie porywów miłości, gdyż zwykle odpowiada za surową, zimną, lecz szczerą opinię/kalkulację. Dlatego właśnie ślub cywilny, a nie kościelny. Jednak istnieje trochę zalet tej sytuacji. Bolesna, ale szczera prawda pomaga w rozwoju. Słodkie kłamstwa są przyjemne, lecz w dłuższej perspektywie przynoszą rozczarowanie, brak zaufania i ból.

Przyszłe wydarzenia: Sprawiedliwość

Nadszedł okres, w którym zawita porządek. Posprzątamy denerwujący nieporządek, aby wreszcie o nim zapomnieć i zaprosić na jego miejsce zdrową równowagę. Czekają nas umowy, doprowadzenie do końca niewyjaśnionych spraw, uregulowanie mandatów (zaległości), odbycie sprawy w sądzie.

Karta tarota Sprawiedliwość jako karta dnia

W ocenie sytuacji niepomocne są emocje, przywiązanie, poczucie winy lub postrzeganie siebie jako osobę poszkodowaną. Powinno się odrzucić uczucia, aby obiektywnie popatrzeć na sprawę. Niezależnie od tego, jak bardzo źle się czujemy, niezbędne jest dojrzenie prawdy. Powinno się też zastanowić się nad tym, w jaki sposób osiągnąć równowagę.

Karta Sprawiedliwość w sferze finansów

W pozytywnym znaczeniu ukazuje zakończenie pewnych spraw. Dlatego może oznaczać oddanie projektu, zmiany stanowiska. W negatywnym znaczeniu sygnalizuje, iż czeka nas nawał obowiązków, nieobiektywny osąd, krzywdzące decyzje, na które nie zasłużyliśmy np. zabranie premii, degradacja.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę