Karta tarota Świat

Ogólna charakterystyka karty Świat

Świat (Wszechświat) oznaczony jest cyfrą 21. Oznacza początek. Przypomina nam, że zasoby wszechświata są nieograniczone. Jest sporo tajemnic do odkrycia. Pokazuje to, iż pewien okres się zakończył, jednakże podróż życia nie ma końca ani celu. Tak samo, jak koło. Nie można wskazać początku ani końca. Karta chce uwolnić nas od czegoś, co nas powstrzymuje, uniemożliwia rozwój. Czasem możemy ziać niechęcią do tej karty, gdyż wymusza pożegnanie z czymś ważnym. Na pewno byliśmy bardzo przywiązani. Jako wynik bolesnej straty, pojawia się wrażenie niesprawiedliwości losu, smutek i pretensje. Jednakże z czasem zauważymy, że było to niezbędne, żeby zyskać nowe perspektywy i otworzyć się na nie.

Karta tarota Świat

Relacje oraz związki: Świat

Może zwiastować narodziny dziecka. W miłości poczujemy się szczęśliwi i spełnieni. Kłótnie dobiegną końca i nastąpi pojednanie. Możemy odetchnąć z ulgą, bo skończył się okres nieszczęśliwych wydarzeń.

Karta Świat w sferze finansów

Świat może mówić o tym, że uda nam się znaleźć nasze miejsce na ziemi. Może to odnosić się do firmy, która proponuje tak dobre warunki, że będziemy pragnęli zostać tam na stałe. Tak samo może to zapowiadać, że uda nam się nareszcie odnaleźć powołanie.

Przyszłe wydarzenia: Świat

Karta może zwiastować sławę, dobre wrażenie w oczach innych i kontakty z cudzoziemcami. Pokazuje, że osiągnęliśmy zaplanowany sukces. Wszechświat przypomina nam, iż jest to okres, kiedy będzie nam się powodziło na kilku płaszczyznach.

Karta tarota Świat jako karta dnia

Karta radzi, żeby zaprzestać przywiązywać się do osób, miejsc, przedmiotów. Niezbędne jest otwarcie się na nowe. Życie przeszłością, niekończące się wspomnienia spowodują tęsknotę i sprawią, iż nie będziemy chcieli zakończyć jakiegoś etapu w życiu. Jest to nieuniknione i musimy się z tym pogodzić. Jednak nie zapominajmy, iż koniec to początek czegoś nowego.

Karta Świat: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze nie będzie traciła czasu na to, by siedzieć w mieszkaniu. Nie ma problemu z mówieniem wprost, a rozmowa z nią jest nadzwyczaj interesująca. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest jasna – myśli wielokierunkowo. Ujrzymy, że jest ciekawa świata, z tego powodu zajmuje się kilkoma rodzajami hobby.

Świat w miłości

Karta nierzadko opowiada o nowej, szczęśliwej miłości. Jeśli aktualnie jesteśmy w związku, to może sygnalizować zakończenie go. Szczególnie, jeśli w jakiś stopniu uniemożliwia nasz rozwój. Intuicja podpowie nam, które znaczenie karty powinniśmy wybrać.
Uwaga! Karta może sugerować poznanie interesującej osoby innej narodowości!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę