Karta tarota Umiarkowanie

Ogólna charakterystyka karty Umiarkowanie

Umiarkowanie (Równowaga) oznaczone jest cyfrą czternaście. Oznacza utrzymanie równowagi pomiędzy wszystkimi sferami życia. Tej zdolności człowiek musi się nauczyć. Ciało fizyczne, jak i mentalne muszą być traktowane tak samo. W odwrotnym przypadku wszystko zacznie się burzyć, nic nie będzie działać odpowiednio. Nie może być tak, że przewartościujemy rozwój zawodowy nad zdrowiem. Karta prosi, by przemyśleć, gdzie konieczny jest umiar. Czego w naszym życiu jest zbyt wiele? Wskazuje na jedność łączącą ze światem. Zdrowe relacje międzyludzkie wymagają całkowitej akceptacji – znalezienie umiaru pomiędzy naszymi uczuciami względem osoby a prawdą, którą wskazuje nam rozsądek.

Karta tarota Umiarkowanie

Umiarkowanie w miłości

Umiarkowanie wskazuje na osobę, która przybiera pokerową twarz. Nie jest łatwo domyślić się, o czym tak naprawdę myśli. Nie rzuca słów na wiatr. Zanim cokolwiek powie, musi porządnie to przemyśleć. Nie jest dwulicowa. Zła wiadomość jest taka, iż karta niejednokrotnie uosabia zobojętnienie niełatwo będzie rozpocząć rozmowę lub też flirt.

Relacje oraz związki: Umiarkowanie

Brak zmienności uczuć. Panowanie nad emocjami. Umiarkowanie często ukazuje pomoc, zrozumienie oraz zdolność słuchania. Jeśli chodzi o seks, to będzie on wyważony. Ani zbyt dużo, ani za mało. Jest to czas pełen spokoju dla relacji.

Karta Umiarkowanie w sferze finansów

Umiarkowanie pokazuje, że jesteśmy dobrzy w zarządzaniu pieniędzmi. Jeśli jest taka konieczność, to umiemy nic nie wydawać. Wiemy jak zdobyć dodatkową gotówkę. Jest to okres, gdy wszystko będzie po staremu. Jeżeli chodzi o zmiany, to będą one nadchodzić powoli. Na pewno zdążymy się do nich przygotować mentalnie.

Karta tarota Umiarkowanie jako karta dnia

Karta prosi, aby zdobywać życiowe doświadczenie. Jeśli coś nam się nie uda, to przynajmniej zyskujemy wiedzę i nie mamy pretensji, że pozostaliśmy apatyczni. Wyciągajmy lekcję i nie obawiajmy się pomyłek! Jedynie one mogą zbliżyć nas do celu i doprowadzić do perfekcji!

Karta Umiarkowanie: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze nie będzie chowała w sobie urazy. Jest bardzo tolerancyjna, oddana. Nie narzuca własnego zdania i stara się odszukać rozwiązanie najkorzystniejsze dla wszystkich stron. Istotny jest dla niej honor.

Przyszłe wydarzenia: Umiarkowanie

Nadszedł czas na wypoczynek, regenerację. Nie ma kłótni miedzy ludźmi, zmartwień w miejscu pracy. Nic nie będzie nam doskwierać. Ostatni kamień spadł już z serca. Trzeba się poświęcić medytacji, przyjemnie spędzić czas. odpoczynek też jest zalecany. Pamiętajmy jednak, że Umiarkowanie to zachowanie harmonii. Także nie przesadzajmy!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę