Karta tarota Wisielec

Ogólna charakterystyka karty Wisielec

Wisielec (Zawieszony) oznaczony jest cyfrą dwanaście. Uosabia pasywność bądź zależność. Nie mamy kontroli nad życiem. Jak łódka na morzu, którą niosą fale. Jest to czas, w którym utknęliśmy. Wszystko stoi w miejscu. Pojawia się chęć uwolnienia się. Nie mamy ochoty widzieć nas więcej w roli niesamodzielnego, bezbronnego człowieka. Karta symbolizuje przemianę wewnętrzną. Pomyślmy jaką lekcję możemy wyciągnąć z tego wydarzenia. Spróbujmy spojrzeć na to z innej perspektywy. Trudne położenie, pragnienie przetrwania, adaptacja wypełni nas życiowym doświadczeniem. Skupmy się na podświadomości. Przeanalizujmy życie. Pomoże to w lepszym pojęciu sytuacji. Wisielec wielokrotnie wskazuje na dobrowolne poświęcanie się.

Karta tarota Wisielec

Karta Wisielec w sferze finansów

Wisielec to czas, gdy czujemy się zmuszani do pracy. Przygotowujemy się rano do wyjścia wyłącznie po to, by mieć za co żyć. Totalny zastój w sferze zawodowej. Nie ma co liczyć na zmianę stanowiska bądź też pracy. Dla osób poszukujących zatrudnienia możliwe jest, iż jeszcze długo przyjdzie im poczekać na odpowiedź.

Karta Wisielec: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie skoncentrowana na duchowej sferze życia. Mało się uzewnętrznia. Tylko ona wie co dzieje się w jej głowie. Zresztą wielokrotnie błądzi myślami. Utknęła i nie wprowadza zmian w życie. Opuściła ją motywacja. Może sprawiać wrażenie apatycznej. Pewne osoby mogą próbować ją wykorzystać przez to, że lubi się poświęcać.

Wisielec w miłości

Wisielec niejednokrotnie zapowiada zastój w uczuciach. Jeśli do tego czasu udaliśmy się na pierwszą randkę, to musimy zaczekać na następny krok. Czasami może sygnalizować, że ta osoba niczym nowym nas nie zadziwi. Cała jej osobowość prędko zostanie odsłonięta. Dla zagorzałych samotników też nie ma dobrych wieści. Niechęć do zmian skutkuje brakiem podjęcia jakichkolwiek prób.

Karta tarota Wisielec jako karta dnia

Jeżeli zastanawiamy się nad jakimś aspektem, to kluczowe okaże się ustanie na boku. Powinno się przyjąć rolę obserwatora, osoby obcej. Jeden punkt widzenia to zbyt mało, aby w pełni pojąć znaczenie istotnych zdarzeń. Z tego powodu subiektywne podejście jest zabójcze dla rozwoju.

Przyszłe wydarzenia: Wisielec

Karta uprasza, aby zatrzymać się i przemyśleć życie. Podjęte działania nie przyniosą oczekiwanych rezultatów. Jeśli wysłaliśmy list, to może zaginąć bądź zostać nieodebrany. Jeżeli próbowaliśmy otworzyć własny interes, to możemy długo czekać na odpowiedź bądź też uzyskać negatywną decyzję z urzędu. Jest to czas, gdy utkniemy w miejscu. Czasami mówi o tym, iż coś cennego zostanie nam odebrane.

Relacje oraz związki: Wisielec

W stałych związkach wielokrotnie uosabia przyzwyczajenie się do sytuacji. Pojawia się awersja do wprowadzania zmian. Z jednej strony jest to pozytywne, ponieważ odczuwamy bezpieczeństwo oraz zadowolenie, a z drugiej uniemożliwia rozwój. Seksualność nie będzie mocną stroną relacji w nadchodzącym czasie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę