Kiedy weźmiesz ślub ?

Jeśli jesteś zainteresowana swoją datą ślubu to mogę rozłożyć dla Ciebie karty. Pamiętaj jednak, żeby aby być szczęśliwą żoną najpierw, przed ślubem powinnaś zliczyć wszystkie etapy o których piszę w poniższym artykule:

Kiedy weźmiesz ślub ?

Rozwiązanie dużego kłopotu

W ciężkich sytuacjach dawałaś sobie radę sama i stawiałaś czoła problemom. Prowadziłaś do ich rozwiązania. Problemy ze znalezieniem zatrudnienia, zły stan zdrowia członków rodziny, brak środków na opłaty itp.

Poradzenie sobie po zakończeniu relacji

Przebrnięcie przez to co sprawiło Ci ból w już zakończonym związku samodzielnie (lub z pomocą bliskich osób). Odrzucenie smutku, któremu nie udało się Cię pokonać, a który dał Ci moc do zmian i nowego życia.

Odczuwanie radości z tego, że inni ludzie odnoszą sukcesy

Czystego szczęścia… bez zazdrości, paniki, że Ty także powinnaś osiągnąć lub mieć to, co znajomi.

Zmiana wyglądu

Miałaś w planach mieć tatuaż, kolczyk, powiększyć usta, zmienić kolor włosów, być szczuplejsza, wyrobić mięśnie – jeśli zdecydowałaś się na coś, co wymagało przeanalizowania, dużego wysiłku, ale nie miało związku z poparciem rodziców i otoczenia.

Samotne zamieszkanie

Nie potrzebujesz posiadać własnego apartamentu, domu, czy zwykłego mieszkania. Mowa tutaj o samodzielnym zamieszkaniu np. w wynajęciu czegoś gdzie spróbujesz żyć na własny rachunek. Zamieszkujesz sama i jesteś z dala od domu rodzinnego, czy chłopaka.

Wyjście poza strefę komfortu

Z różnych powodów byłaś lub jesteś postawiona w trudnej sytuacji, która stanowi dla Ciebie problem, np. musisz przeprowadzić się do innego miasta ze względu na pracę.

Doświadczanie luksusowego życia

Czyli momenty i rzeczy, na które wydajesz swoje ciężko zarobione fundusze, a które nie są Ci niezbędne. Robisz to, bo masz prawo i chcesz, jednak nie jest to zbędna rozrzutność. Np. decydujesz się na wino lepszej jakości, decydujesz się na drogi materac, zaopatrujesz się w korekcyjne poduszki.

Odejście od nastoletnich lat

Patrzysz na młodych ludzi i nastolatków i dokładnie widzisz, jak wiele Was dzieli. Myślisz sobie, że to dobrze, że nie jesteś już w tym wieku. Naturalnie chciałabyś wciąż mieć 18 lat, ale psychicznie jesteś już poza tym okresem życia.

Samodzielny wyjazd

Sama, z paczką bliskich sobie ludzi lub z partnerem. Wypoczynek i wakacje z kimś, kto nie jest Twoim rodzicem lub opiekunką szkolną. To Ty je sobie opłacasz.

Zaproszenie rodziców

Tym razem to Ty przygotowujesz posiłek, nie korzystasz z zapasów, które podarowała Ci mama i nie zamawiasz obiadu z ulubionego baru – goście odwiedzają Cię, a Ty zostajesz gospodynią tego wieczoru. Poza tym, posiadasz wszelkie potrzebne produkty! Twoje posiłki to co najmniej śniadanie, obiad i kolacja i przez znaczną część czasu przyrządzasz je sama.

Wyrażanie własnych opinii

Posiadasz swoje poglądy polityczne, myślisz samodzielnie o sprawach państwowych, czy również tych dotyczących Twojej osoby, świata i potrafisz przedstawić swoje przemyślenia. Nie przyjmujesz tego, co sądzą Twoi rodzice, czy przyjaciele – oczywiście słuchasz ich opinii, ale to Ty świadomie wyrabiasz sobie swoje.

Przyznanie komuś innemu racji

Potrafisz powiedzieć – to moja wina i za swoje czyny oraz wszystko to, co mówisz. Nie wypierasz się, kiedy ktoś przyłapuje Cię gdy popełniasz błąd.

Dopilnowanie terminów

Mama nie musi przypominać Ci o kontroli u lekarza, wygasającym ubezpieczeniu, bo Twój wewnętrzny (lub całkiem miły, papierowy) kalendarz świetnie daje sobie radę z odpowiedzialnością i utrzymaniem porządku w Twoim życiu.

Odejście z pracy

Sama, proszenia bliskich o zdanie. Dokonałaś takiego wyboru ponieważ czyni Cię ona niespełnioną, nie daje zadowalającej ilości pieniędzy, czy satysfakcji.

Własne obciążenia finansowe

Umowa i abonament wyłącznie na Ciebie. Brzmi absurdalnie? Od tej pory każda rozmowa i wiadomość, wszelkie opłaty za roaming, czy inne koszta spadają na Ciebie. Teraz nie ma wymówki, że pochłonęły Cię sprawy rodzinne, a mama zapłaci za sms-y z ukochanym.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę