Kochanie dwóch osób na raz…

Twoi przyjaciele nie wiedzą z kim chcesz być

Musisz zadać im niezbyt proste pytania. Jeśli nie mogą ofiarować ci nietrudnej odpowiedzi, to może być zwyczajnie tak, że nie ma prostej odpowiedzi, aby jej udzielić.

Nie wiesz do kogo zadzwonić najpierw

Kiedy mają miejsce ogromne wydarzenia – dostajesz nową pracę, twój pies zdycha, otrzymujesz informację o nowej serii ulubionego serialu – pojawia się reakcja, aby zadzwonić do osoby numer jeden. Jeśli nie jesteś w stanie podjąć decyzji, do kogo udać się najpierw, to coś może być nie tak.

Masz problemy z seksem

Kochanie dwóch osób na raz...

Klasyka takich sytuacji czyli myślenie o jednej osobie podczas stosunku to wszechobecny problem. Niestety, sytuacja jest zbliżona z wymawianiem imienia tej drugiej osoby. Spróbuj unikać tego ostatniego.

Myślisz o kimś innym, gdy jesteś z parterem

Jeśli jesteś zakochana w dwóch osobach, to może być tak, że jesteś zdecydowanie zachwycona, gdy jesteś z dala od tych osób. Albo może być tak, że nigdy nie czujesz się w pełni dobrze, ponieważ druga osoba weszła do twojego umysłu i czujesz się winna.

Jeśli nie jesteś całkowicie zainteresowana monogamią, to kiedy jedna osoba zaczyna rozmyślać o przyszłości lub dawać ci uwagę – i jest niezwykle widocznie skoncentrowana tylko na tobie – będziesz miała dziwne odczucie. Niewykluczone, że poczujesz zaniepokojenie i dyskomfort, nawet jeśli jest to osoba, w której możesz być zauroczona.

Po prostu to czujesz

…od obu z nich. Zdajesz sobie sprawę, w jakim momencie jesteś zakochana. To uczucie. Jesteś z nim zaznajomiona i rozpoznasz je, kiedy je poczujesz, nawet jeśli już czujesz je do kogoś innego.

W twoich myślach jest też ktoś inny

Wszyscy mamy skłonność, aby pozwolić naszym umysłom kierować się do osoby, w której jesteśmy zauroczeni. Jest to całkowicie naturalne. Ale w chwili kiedy twój umysł wędruje do dwóch osób, a wręcz więcej, a nie do tego kogoś specjalnego, to może to być spowodowane tym, że czujesz się zwaśniona wewnętrznie. Skoncentruj się na tym, gdzie wędruje twój umysł i spróbuj użyć tę kreatywność i zrobić coś kreatywnego dla twojego związku.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę