Mój mąż jest niedobry, ale go nie kocham…

Nie obchodzi cię, czy on nie spotyka się z kimś na boku

Zakochana kobieta, czuje niepokój i jest jej przykro kiedy pomyśli, że facet mógłby zainteresować się inną kobietą. W przypadku, gdy nie czuje już ona nic do swojego mężczyzny, nie pojawia się żaden niepokój, smutek – nawet żal czy poczucie upokorzenia. Mężczyzna jest jej zupełnie obojętny.

Nie dotykacie się

Mój mąż jest niedobry, ale go nie kocham...

A wręcz od niej stronicie. Chodzi o każdą formę cielesnego kontaktu – nie tylko igraszki, ale też łapanie się za ręce, przytulanie czy głaskanie.

Myślisz o rozstaniu

Kiedyś wyobrażałaś sobie waszą wspólną przyszłość, natomiast obecnie miejsce tych marzeń zajęły fantazje o twojej ewakuacji ze związku. Zastanawiasz się, jakbyś to zrobiła, co wydarzyłoby się później i jak on by to zniósł.

Nie umiecie się porozumieć

Kiedyś rozumieliście się bez słów, a teraz z góry wiesz, że i tak nie dojdziecie do porozumienia. Negatywne uczucia i emocje zwykle towarzyszą każdej waszej rozmowie.

Nie czujesz do niego pociągu seksualnego

Na początku pomiędzy ludźmi jest zwykle duża chęć bliskości i wręcz nie mogą oderwać się od siebie. Po dłuższym czasie ona nieco słabnie, ale nie ma powodu do niepokoju, gdyż to sytuacja całkiem normalna. Partnerzy nadal czują do siebie pociąg – po prostu wielki szał minął. Jeśli jednak na myśl o wspólnej nocy, ogarnia cię niechęć, to może oznaczać, że Twoje uczucie całkowicie już się wypaliło.

Uważacie, że nie da się tego naprawić

Poddaliście się i oboje macie tego świadomość. Najwyraźniej czekacie na ruch drugiej strony, która odważy się powiedzieć głośno: najwyższy czas abyśmy rozeszli się w swoje strony.

Nie chcesz spędzić z nim swojej przyszłości

Fantazje i marzenia są pewną oznaką na temat uczuć wobec mężczyzny. Dodatkowo jest jeszcze jeden ważny aspekt świadczący o tym, że angażujesz się w waszą relację. To wspólne snucie planów oraz podobne pragnienia i wyobrażenia o życiu. Ludzie, których łączy miłość dzielą się ze sobą tym, co chcieliby w przyszłości robić i pragną tworzyć razem codzienność. Jeżeli w twoim związku tego brakuje, to niestety, ale prawdopodobnie nie uda wam się zbudować nic trwałego.

Już nie czujecie więzi między wami

Chodzi o słynne „to coś”. Poczucie, że jesteśmy dla siebie stworzeni i łączy nas coś magicznego, nad czym warto pracować.

On bardzo działa Ci na nerwy

Następną oznaką świadczącą o wygasającym uczuciu jest to, że wciąż czujesz się rozdrażniona, nieważne co on zrobi. Wcześniej na niektóre zachowania faceta przymykałaś oko a może nawet uważałaś je za urocze. Teraz, gdy o nich pomyślisz, czujesz narastającą złość.

Musisz udawać kogoś innego

Powoli sobie uświadamiasz, że przestałaś do końca być kimś takim, o kim on marzył i próbujesz ratować związek w ten sposób. To tylko wydłuży czas upadku związku , który od dawna już nie ma racji bytu.

Brak szacunku

W relacji z partnerem najważniejszy jest szacunek. Z upływem czasu nie powinien on być mniejszy niż na początku – wręcz dobrze byłoby aby wzrastał. Kiedy przestajesz go szanować to oznacza zmianę w sercu. To koniec miłości i nieważne, co do tego doprowadziło.

Czujesz, że on Cię kontroluje

W zdrowej relacji każdy ma też chwilę dla siebie i prawo do prywatności. Kiedy tak oczywiste rzeczy stają się towarem deficytowym, wtedy jest czas na podjęcie decyzji o rozstaniu.

Kwestionujecie swoje poglądy

Nawet w najbardziej udanym związku nie musimy się we wszystkim zgadzać. Kłopot pojawia się wtedy, gdy wygłaszamy swoje zdanie i potrafimy się z tego powodu złościć na siebie nawzajem.

Żyjecie w ukryciu

Nie da się być razem, chowając to przed wszystkimi. Mężczyzna powinien bez najmniejszych oporów mówić o was wszystkim swoim bliskim. Jeśli wciąż przesuwa to w czasie, to coś jest na rzeczy.

Dyskusja zawsze źle się skończy

Różnica zdań to moment, kiedy warto przedstawić swoje racje. Ale wy już tego nie robicie, bo od razu między wami dochodzi do konfliktów.

Jesteś samotna w związku

Tak, nawet w relacji z partnerem czy bliskimi można odczuwać samotność. Chodzi o taką sytuację, kiedy mimo tego, że teoretycznie masz kogoś obok siebie, jednak brak między wami wzajemnego zrozumienia. Doskonale zdajesz sobie sprawę, że nie możesz porozmawiać z facetem na każdy temat, bo nie zgłębi twoich odczuć albo w ogóle nie będzie chciał cię wysłuchać.

Nie ma pomiędzy wami komunikacji

Dobra komunikacja to jeden z najważniejszych elementów każdego związku. Jeżeli nie lubisz rozmawiać z partnerem, nie jesteś już zaangażowana uczuciowo w tę relację. Dawniej robiłaś to także dla siebie, a aktualnie myślisz, że nie warto.

Denerwujecie się z byle powodu

Każdy pretekst jest dobry, dlatego jesteście na siebie permanentnie obrażeni. Gesty partnera odbierane są jako ataki. Nawet jeżeli niczego złego nie miał na myśli.

Nie spędzacie już razem wolnego czasu

Jak się czujesz, kiedy twój mężczyzna powiadamia cię, że spędzi weekend w biurze, a nie z tobą? Jeśli to ulga, a nie rozczarowanie – to najwyraźniej miłość dawno już wygasła.

Twoi bliscy Ci go odradzają

Zwykle nie liczymy się z ich zdaniem, bo to przecież nie jest ich sprawa. Pomyśl mimo wszystko, dlaczego wszyscy bliscy nie są do końca zadowoleni z twojego wyboru.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę