O czym należy pomyśleć przed rozłożeniem sobie kart ?

Poznaj nieznane

Kiedy idziesz na wróżbę z kart tarota, przygotuj się na przyjęcie nieznanego. Baw się wspaniale w odkrywaniu siebie poprzez symbole, które karty Ci nakreślą.

Karty tarota nie są złe

Funkcjonują karty tarota o złej reputacji, natomiast musisz rozwikłać to, że w rzeczywistości nie ma nieodpowiednich kart tarota. Dla przykładu, karta śmierci rzadko oznacza dosłowną śmierć. Bardziej oznacza dużą zmianę w Twoim życiu, taką na przykład jak uzyskanie dyplomu lub zmiana miejsca zamieszkania. W związku z tym karta ta może faktycznie wręczyć Ci możliwość wyobrażenia sobie, w jaki sposób możesz odmienić swoje życie.

Przygotuj listę pytań

O czym należy pomyśleć przed rozłożeniem sobie kart ?

Przed uzyskaniem wróżby z kart tarota, trzeba sporządzić pakiet pytań, na które pragniesz otrzymać odpowiedzi. Pytania, które sporządzisz będą kierunkiem Twojej wróżby. Dlatego ważne jest, abyś zebrała swoje myśli i przemyślała, na co pragniesz zdobyć odpowiedź. Bądź też uprzedzona, że być może dowiesz się więcej niż to, o co pytałaś.

Tarocistka może pomóc Ci zinterpretować karty

Bądź otwarta w stosunku do osoby, która Ci wróży i zaufaj jej, ponieważ będzie ona w stanie pomóc Ci zinterpretować karty. Twoja relacja z tarocistką ma olbrzymie znaczenie w procesie rozgryzieniu rozkładu, a dzieląc się swoimi myślami i emocjami z nią, będzie w stanie odpowiedniej Cię poprowadzić. Bądź przekonana, że nie będzie Cię osądzać, ani pouczać.

Wróżby mogą, ale nie muszą być precyzyjne

Funkcjonuje parę metod na tasowanie kart i funkcjonuje dodatkowo wiele sposobów na rozłożenie ich na stole. Sposób, w jaki karty są tasowane i przedstawiane może mieć wpływ na odczyt i są przypadki, w których wizje mogą nie być do końca konkretne. Z tego względu, najlepiej jest przyjść bez jakichkolwiek oczekiwań co do zdobycia odczytu.

Możesz czuć się świetnie

W czasie odszyfrowywania kart tarota, możesz oczekiwać optymistycznego, energicznego odczucia. Wróżba z kart tarota pozostawi Cię zmobilizowaną i zainspirowaną. W związku z tym najzwyczajniej zachowaj otwarty umysł i rozważ czytanie kart tarota jako coś właściwego dla Twojego dobrego samopoczucia.

Daj sobie czas na zrozumienie tego, co chciały przekazać Ci karty

Karty Tarota wyrażają dużo rozmaitych rzeczy, które są w stanie przekładać się na rozmaite aspekty w Twoim życiu. Możesz nie być w stanie wychwycić z marszu, co oznacza rozkład. Ale jak tylko zauważysz, jak to się rozwija w Twoim życiu, możesz być w stanie zaobserwować powiązania między tym, co jak obecnie wygląda Twoje życie a tym, co pokazały karty.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę