Oznaki, że nie nadajesz się do związku

Ciągle rozglądasz się za innymi

W rzeczywistości jest całkiem dobrze, ale zawsze mogłoby być lepiej. Zwłaszcza, że upłynęło do tej pory trochę czasu, motyle w brzuchu pozdychały i już nie ma takich fajerwerków. Fala początkowej namiętności pewnego dnia redukuje się, a wasza relacja wchodzi w fazę dojrzałości. Jeśli dasz się porwać pokusie i zaczniesz gonić za motylkami, to jesteś w stanie wplątać w pułapkę namiętności i stale zmieniać partnerów jak rękawiczki.

Lubisz być w centrum uwagi

Oznaki, że nie nadajesz się do związku

Mężczyźni nie znoszą tego, gdy kobieta bez ustanku musi być w centrum uwagi. W byciu pewną siebie nie ma nic nieodpowiedniego jeśli nie zawsze to ty musisz błyszczeć. Jeśli jesteś z tych kobiet, które nigdy nie dadzą nikomu innemu grać pierwszych skrzypiec, to sama sobie wystawiasz negatywne świadectwo.

Nigdy nie byłaś w żadnej uczuciowej relacji

Jeśli nie posiadasz za sobą żadnej poważnej relacji, to jest to niezwykle podejrzane. Coś musi być z tobą nie tak – na tej zasadzie tak myśli większość ludzi. Może być tak, że nie nie umiesz dojść do porozumienia, może stawiasz egoizm na pierwszym miejscu lub najnormalniej w świecie nie jesteś w stanie się wczuć w żadną relację długoterminową.

Często się obrażasz

Obrażając się prezentujesz swoje kompleksy i brak pewności siebie. Najgorzej, jeśli obrażasz się i żywisz urazę, kiedy ktoś pokazuje Ci brak zainteresowania np. przełożył spotkanie, nie odpisał, albo ogólnie się nie stara. W rzeczywistości pretensjami nie tylko nikogo nie przekonasz do tego na czym Ci zależy, ale co więcej zepsujesz waszą relację.

Nie masz znajomych

Jeśli nie masz żadnych kolegów, ani silniejszych relacji z rodziną i centrum Twojego życia prywatnego stanowi Twój partner, to możesz mieć trudności. Tym większe, jeśli on jak na złość ma kolegów i swoje życie towarzyskie. Taka sytuacja może powodować, że on będzie czuł konieczność poświęcania Tobie czasu, a to nie będzie dobrze oddziaływało na jego uczucia do Ciebie.

Na siłę próbujesz się dostosować do partnera

Jeśli wierzysz, że nie poradzisz sobie bez swojego partnera i musisz go zatrzymać nawet paląc mosty, to w momencie gdy wytworzy się podlegająca dyskusji sytuacja będziesz bardziej skora do pójścia na ugodę. Ale tego rodzaju przekonania grożą złamaniem równowagi uczuć i w finalnym etapie rozpadem związku. Ze względu na to stawianie na swoim, głównie w sprawach, które mają dla Ciebie większe znaczenie, wyjdzie na dobre nie tylko Tobie, ale także Twojej relacji.

Próbujesz kontrolować partnera

Oczywiście to dobrze, jeśli pragniesz dla swojego ukochanego jak najlepiej, skłaniasz go do wytyczania nowych celów i pracy nad sobą – lecz w momencie gdy aktywizowanie zamienia się w zastraszanie, {ultimatum|warunki|żądania|roszczenia|, albo standardowe narzekanie to bestialsko poranisz swoją zażyłość i uczucia Twojego partnera.

Nie jesteś oszczędna

Niektóre kobiety wydają więcej, niż zyskują, żyją ponad stan. To nie podoba się mężczyznom. Jeśli lekką ręką roztrwaniasz pieniądze, których nie posiadasz to musisz zdawać sobie sprawę, że nie plasujesz się jako dobra partnerka. Żaden facet nie będzie chciał być z kobietą, która może go wciągnąć w spiralę zadłużenia.

Jesteś roztrzepana

Pewne kobiety wcale nie są zorganizowane. Zobowiązują się, że coś uczynią, a następnie o tym nie pamiętają, albo pozostawiają pewną czynność na kiedy indziej. Nie zdążają kiedy się z nimi umawiasz. Nikt nie chce być z tak beztroską kobietą.

Źle oceniasz innych ludzi

Fakt, że jesteś niezwykle krytyczna jeśli mowa o innych, wszystko jedno, czy chodzi o koleżanki z pracy, sprzedawczynie ze sklepu czy kumpli swojego faceta, niedobrze o tobie świadczy. Ktoś, kto łatwo wystawia innym opinie, jest zazwyczaj subiektywny, trywialny i próżny. Z kimś takim trudno się żyje.

Jesteś za bardzo zazdrosna

Oczywiście mówi się, że nie ma miłości bez zazdrości, ale to jest bzdura. Zazdrość jest jak trucizna. Tak naprawdę znikoma doza nie wyrządzi Ci krzywdy, ale nic nie usprawiedliwia używania trucizny. A wzięcie tego w nadmiarze może mieć straszne konsekwencje. Nawet jeśli czujesz zazdrość to musisz wiedzieć, że przekładanie jej na swojego partnera nie tylko nie da Ci nic korzystnego, ale wręcz pogorszy sytuacje, bo jeszcze silniej go od siebie odepchniesz, jego uczucia bardziej się wypalą, a przez to ewentualność niewierności będzie jeszcze większe.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę