Tarocistka internetowa. Powody, aby skorzystać

Poszukiwanie mądrości życiowej

Co jest takiego pokręconego w próbie odnalezienia mądrości? Co jest dziwnego w edukacji i dyscyplinie? Pomyśl nad inną opcją jaką jest życie ograbione z mądrych wskazówek lub wiary w siłę wyższą… Tarot udziela nam pomocy w taki sposób, by pomóc nam zrozumieć i pogodzić się z faktem, że życie, tak bolesne i niesprawiedliwe jak to zazwyczaj bywa, może być także znaczące i istotne.

Nowe przeżycia

Zdecyduj się na coś odmiennego! Z pewnością istnieje w Twoim życiu dziedzina, która wydaje Ci się ślepym zaułkiem. Opór wobec zmian prowadzi tylko do odrętwienia. Tarot ma wpływ jak cudowna latarka, odsłaniając blokady na drodze i odsłaniając możliwości. Za cenę kilku nietanich kaw jesteś w stanie doświadczyć czegoś, co naprawdę może ofiarować dużego kopa energetycznego! W końcu inne spojrzenie może okazać się akurat tym, co jest dla Ciebie konieczne, aby obudzić w sobie rewolucyjnego ducha.

Zachęca do mówienia za siebie

Tarocistka internetowa. Powody, aby skorzystać

Tarot wymusza, abyśmy odnaleźli swój głos, ale wymigiwali się od niemiłych słów. Karty nakłaniają nas do zaangażowania się w zdrową debatę. Przesłania kart wspierają naszą zdolność do odstawienia emocji na bok, bycia obiektywnym i zrównoważonym w naszych wyrokach, powściągliwego używania słów i postanawiania decyzji z całkowitą pewnością o ich prawidłowości.

Poradzenie sobie z rozczarowaniem

W jakiejś chwili życia niemal każdy zaznaje utraty i złamanego serca. Kiedy wszystko się wali, wróżba z Tarota jest w stanie udzielić Ci pomocy by uwolnić się od cierpienia i na nowo pozyskać wiarę.

Dobra zabawa

Tarot potrafi dostarczyć Ci powodów do zabawy! Wesołość i śmiech są decydującymi skutkami postawienia kart. Twoja sesja wesprze Cię duchowo i sprawi, że poczujesz lekko. Tak, Tarot uwielbia się bawić. I po właściwym odczycie, Ty również będziesz.

Zdjęcie blokad w życiu

Utknęłaś ? Wszyscy tam byliśmy… praca, która jest ślepą uliczką, relacje pokroju „lepszy rydz jak nic”, niewygodne warunki mieszkaniowe… Cokolwiek to jest, odczyt Tarota jest w stanie udzielić Ci wsparcia tak, aby ponownie zyskać energię.

Jasność w życiu

Niegłupi umysł jest niezastąpionym instrumentem. Jest to nie mająca ceny zdolność, aby potrafić ustanawiać szybkie i stanowcze postanowienia, a później czytelnie wypowiadać swoje zdanie i pragnienia. Przesłania Tarota nalegają, abyśmy wykorzystywali godność i szacunek do naszych działań decyzyjnych. W momencie gdy zastanawiamy się nad różnymi wyborami, należy podążać za naukami kart, oddalając nasze emocje na bok, pozwalając intuicji świecić w ciemności i zamykając oczy na rozproszenie uwagi. Rozkład tarota udzieli Ci pomocy w taki sposób by uzyskać spokój i wyjście w ciężkich momentach.

Własne refleksje życiowe

Poszukując wiedzy i odkrywając prawdę, niebawem odnajdziemy nasze własne, świecące światło. Naszym końcowym celem staje się zdolność do dawania tropów zagubionym, pocieszania zbolałych i dodawania otuchy złamanym sercom.

Życie w przyjaźni ze samym sobą

Życie w cnocie wymaga, aby to, co mówisz, myślisz i wykonujesz, było harmonizowało ze sobą. Aby osiągnąć ten wzniosły standard życia, trzeba znaleźć i ponownie zdobyć swoje prawdziwe „ja”. Czasami okazuje się to być naprawdę trudnym zadaniem. Presja społeczna i niecne miary sukcesu są w stanie zwrócić nas przeciwko naszej rzeczywistej naturze. Lęk przed porzuceniem, lęk przed niedopasowaniem, poczucie niewypału mogą wleźć do naszego umysłu i odrzeć nas z radości. Tarot oferuje oczywiście środki zaradcze i potrafi nas skierować znowu na silniej zrównoważone tory.

Uwolnij się od tego, co Ci szkodzi

Nie, karta Śmierć NIE oznacza, że Ty, Twój pies, babcia, czy ktokolwiek inny w Twoim życiu jest w ciężkim niebezpieczeństwie. Przesłanie tej karty odnosi się do naszej potrzeby uwolnienia się od złych przekonań, toksycznych relacji, podstępnych dążeń lub czegokolwiek innego, co wstrzymuje nas przed życiem na całego.

Ubogacisz się wewnętrznie

Wszyscy musimy ćwiczyć doskonalenie się. Chodzi tutaj o to, że trzymamy się jedynie tych rzeczy, które są nam niezbędne, jakie stosujemy lub które kochamy. Bałagan, klamoty, niepotrzebne przedmioty – wszystko to powinniśmy wywalić lub zutylizować. Gotówka w naszych portfelach i pieniądze na naszym koncie bankowym muszą być traktowane z szacunkiem. Po sesji z kartami odkryjesz, że stałaś się zmotywowana do ćwiczenia samodyscypliny i wdzięczności.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę