Tarot: Czy on mnie kocha ?

Rozmawia o Twojej osobie w towarzystwie innych osób

Twój ukochany gawędzi ze swą siostrą przez skype. Ni stąd ni zowąd słyszysz własne imię i to w kompletnie przypadkowym kontekście. Analogicznie w dialogach z dowolną osobą – kolegą z pracy, kuzynką, kumplem. Kiedy twoja druga połówka przy każdej możliwej sposobności wspomina o Tobie w pogawędkach z innymi ludźmi, oznacza to, że jesteś dla niego ważna.

Jest ciekaw tego, co mówisz

Główna przesłanka, że twój chłopak Cię kocha? Zawsze Cię słucha. Aby skupić się na tym, co pragniesz mu przekazać, pauzuje grę albo odkłada książkę na bok.

Lubi Cię bronić

Chronimy ludzi, którzy są nam bliscy. Jeśli twój ukochany troszczy się więc o Twoje bezpieczeństwo oraz jak lew broni Cię przed innymi ludźmi i nie pozwala im mówić o Tobie w zły sposób, to żywi do Ciebie mocne uczucia.

Chce być przy Tobie blisko

Ludzie, którzy darzą się miłością, naturalnie nie muszą być przy sobie cały czas. Ale jeśli twój partner znienacka Cię obejmuje, całuje Cię w policzek, bierze Cię za rękę w kinie albo siada obok ciebie przy stole wśród znajomych, to nawet nie musi wymawiać słów „kocham cię”. Sam fakt, że chce być fizycznie blisko ciebie, mówi wszystko.

Chce Twojego dobrego samopoczucia

Możesz w prosty sposób zaobserwować, czy twój partner Cię kocha – mimo że tego jeszcze nie usłyszałaś z jego ust – po jego codziennym zachowaniu względem Ciebie. Toleruje twoje dziwaczne domowe nawyki, wstaje do pracy na palcach, aby cię nie zbudzić, pozwala ci siedzieć w autobusie przy oknie, okrywa cię kocem, gdy zasypiasz na kanapie… Jednym słowem, stara się, by było ci jak najlepiej i jak najmilej.

Daje prezenty od serca

Nie sztuka kupić komuś drogi, kultowy podarunek. Sztuka to sprawić podarek, który będzie przemyślany, indywidualny i ważny dla obdarowywanego. Jeśli partner Cię kocha, podaruje Ci płytę twojego ulubionego zespołu, którego sam nie lubi, wymarzoną powieść, o której wspomniałaś mu tylko raz albo pościel ze zwierzątkami, które ubóstwiasz.

Prosi Cię o porady

Jesteś kołem ratunkowym swojego partnera. To do ciebie zwraca się, gdy ma zmartwienie, potrzebuje rady lub wsparcia albo ma gorszy okres. Ufa Tobie bardziej niż innym.

Wie, kiedy coś jest nie tak

Nie musisz wcale tego ogłaszać, on od razu widzi, że coś jest u Ciebie nie tak. Pyta, czy coś się stało, czym się martwisz, czy może jakoś Cię wesprzeć. Od razu wyczuwa twój gorszy nastrój, panikę czy niepokój. Na dodatek, wiesz, że możesz mu o swoich problemach wspomnieć.

Jest w stanie Cię wyręczyć

To może wydawać się banalne, lecz wykonywanie za partnera znienawidzonych przez niego zadań to jedna z ważniejszych oznak prawdziwej miłości. Jeśli on zmywa za Ciebie naczynia, myje podłogi, bo wie, że po prostu tego nie znosisz, to raczej prawdziwie cię miłuje.

Służy wsparciem

Ukochany wspiera Cię w twoich marzeniach i zamiarach. Wierzy w ciebie, powtarza Ci, że dasz sobie radę i nie daje Ci zrezygnować ze swoich marzeń. Jeśli wierzy w Twoje marzenia bardziej, niż Ty sama, to jesteś wybranką losu.

Chce waszej wspólnej przyszłości

Mówi o wspólnych planach, adoptowaniu wspólnie psa czy wynajęciu domu. Jeśli Twój partner zawiera Ciebie w swoich planach i marzy o życiu u twego boku, to ma względem Ciebie naprawdę poważne zamierzenia.

Stawia Cię na piedestale

Jednym z głównych symptomów, że mężczyzna Cię kocha, jest priorytetowe traktowanie. Nie chodzi tu o to, że powinien spędzać swój wolny czas tylko w twoim otoczeniu i nie widywać się z własnymi znajomymi – to byłoby wręcz toksyczne. Jeśli prawie zawsze twój ukochany stawia na ciebie i wspólne aktywności oraz pragnie spędzać z Tobą każdą wolną chwilę, nawet gdy jest w trudnym okresie, a jego kalendarz jest wypełniony po brzegi, to po prostu Cię kocha.

Rozpiera go duma z Ciebie

Twój ukochany jest twoim największym wielbicielem. Jest dumny ze wszystkich twoich wyczynów, nawet jeśli są trywialne. Czasem masz poczucie, że jest z ciebie bardziej dumny, niż… Ty z samej siebie.

Często o Tobie myśli

Gdy nie jesteście akurat fizycznie ze sobą, twój ukochany często daje Ci odczuć, że o Tobie pamięta na przykład – dostajesz SMSa, że w tym momencie usłyszał w radiu Twoją ulubioną piosenkę.

Jest Ci pomocny

Kiedy potrzebujesz pomocy czy wsparcia, stale możesz polegać na partnerze. Do tego stopnia, że w sytuacji gdy zatelefonujesz do niego, iż miałaś wypadek albo twój samochód stanął na bezludziu, on rzuci wszystko i ruszy Ci z pomocą.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę