Tarot dla barana

Znak zodiaku – Baran

Charakterystyka znaku zodiaku:

Tym znakiem zodiaku rządzi Mars – czyli bóg wojny. Mars jest planetą dającą walkę, odwagę, siłę życiową, wielką miłość, ale także przemoc i brak litości. Ludzie spod tego znaku często charakteryzują się bardzo silną psychiką, a często również dużą siłą fizyczną.

Barany są to osoby, których cechuje indywidualizm, posiadają konkretne zainteresowania, hobby. Metodą na przetrwanie u Barana jest walka niemal o wszystko. Walka ta często przeradza się w wojnę, która nie jest w pełni przygotowana, chaotyczna, ale za to z mocnym zaangażowaniem. Baran jest urodzonym żołnierzem we wszystkich dziedzinach swojego życia. Nie zraża się przeciwnościami losu, porażkami, a ponieważ jest osobą pozytywną, więc sprzyja mu szczęśliwa gwiazda.

Wady Barana to: niecierpliwość, przesadzona pewność siebie i brak realnej, pełnej i spokojnej oceny sytuacji jak i osób z jego otoczenia.

Tarot dla barana

Źródło: https://blog.otylia.pl/tarot-dla-barana/

DOPASOWANIE PARTNERSKIE

Baran + ???

Dopasowanie według znaków zodiaku:

Baran + Byk = Baran jest bardzo energetyczny w tym połączeniu. Stabilność i spokojne życie Twojego partnera może Cię znudzić. Z drugiej jednak strony patrząc ten spokój może przynieść Ci komfort na który liczysz.

Baran + Koziorożec = Ciężko jest wam rozwiązywać problemy razem. Ta kombinacja może mieć przyszłość, jeśli zapoznacie się bliżej na stopniu koleżeńskim.

Baran + Ryby = Subtelność Twojego partnera pasuje do twojej silnej osobowości i bezpośredniości – to może być bardzo udany związek partnerski.

Baran + Lew = Obojgu wam dominacja nie jest obca, ale robicie to w różny sposób, dlatego tak naprawdę nie ma u was konfliktu interesów. Twój partner potrafi Cię oczarować i rozbawić. Na pewno nie będzie z nim nudno.

Baran + Wodnik = Jesteś rozważny i prostolinijny. Twój partner za to często odpływa w marzenia, co oznacza, że może być ciężko ze stworzeniem tego związku uczuciowego.

Baran + Panna = Twój spontan doprowadza Twojego partnera do szewskiej pasji. Sukces w tym połączeniu znaków zodiaku jest jednak możliwy, ale tylko dzięki doprowadzeniu do kompromisu i utrzymaniu balansu.

Baran + Waga = Przeciwieństwa przyciągają się w tym układzie jest podobnie. Ale dominujące cechy charakteru mogą często prowadzić do rozłąki.

Baran + Skorpion = To bardzo mocna kombinacja. Obydwoje macie bardzo silnie rozwinięte osobowości. Nauczcie się ze sobą żyć a ekscytacja sobą nigdy nie ustanie.

Baran + Strzelec = Obydwoje cenicie sobie autonomię. Jeśli zdobędziecie się oboje na pewnego rodzaju poświęcenie, utworzycie harmonijny i zgrany związek.

Baran + Baran = Obydwoje posiadacie silne charaktery. Jeśli już się zgadzacie, możecie powalczyć ze światem. Jeśli się kłócicie – będą lecieć iskry. Wraz z upływem czasu ten związek radzi sobie coraz lepiej.

Baran + Bliźnięta = Twój partner jest wygadany, a Ty wolisz działanie zamiast mówienia. Jeśli jednak lubisz słuchać innych, to połączenie może okazać się niekończącym źródłem fascynacji i pragnienia.

Baran + Rak = To zwykle jest mocne i namiętne połączenie. Dobre dla długoletnich związków uczuciowych.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę