Tarot dla bliźniąt

Znak zodiaku – Bliźnięta

Charakterystyka znaku zodiaku:

Cechą przewodnią u ludzi narodzonych w znaku Bliźniąt jest zmienność psychiki, która wyraża się poprzez łatwość zmiany poglądów na każdy niemal temat, osoby te również charakteryzują się bardzo szeroką gamą zainteresowań. Bliźnięta prowadzą kilka spraw na raz, studiują różne dziedziny i próbują je opanować jednocześnie, ale nigdy wystarczająco głęboko i do końca.

Z tym znakiem zodiaku związana jest pomysłowość i powierzchowność. Bliźnięta są przekorne, posiadają jednak wdzięk oraz zapał. Cały czas są w pogoni za nowymi doznaniami. Nieustanne poszukiwanie sprawia, że bliźnięta dokonują niezliczonej ilości wyborów. Bliźnięta marzą o barwnym i zróżnicowanym życiu, natomiast do finansów przywiązują małą wagę. W życiu seksualnym bardziej pociąga ich ciekawość niż popęd.

Bliźniaki nie decydują o tym czy wejść w trwały związek, zazwyczaj decyzja ta spada na ich partnera. Bliźnięta nie znoszą nudy i rutyny, a związek małżeński kojarzy im się często z ograniczeniem ich wolności i swobody oraz z ciągłymi obowiązkami.

Tarot dla bliźniąt

Źródło: https://blog.otylia.pl/tarot-dla-blizniat/

DOPASOWANIE PARTNERSKIE

Bliźniak + ???

Dopasowanie według znaków zodiaku:

Bliźnięta + Baran = Mocny, skromny typ potrafi dobrze Cię wysłuchać, ale możesz odczuć, że brakuje ci rozrywki. Jeżeli włożycie odrobinę wysiłku, być może uda wam się ze sobą dobrze współżyć.

Bliźnięta + Byk = Na początku może być bardzo ciężko, ale z czasem być może przyzwyczaicie się do siebie nawzajem.

Bliźnięta + Bliźnięta = Istnieje duża doza porozumienia między tymi znakami i to jest chyba największy plus bycia razem dla bliźniaków.

Bliźnięta + Skorpion = Zapomnijcie o swoich myślach i obawach a kierujcie się uczuciami do siebie – Będziecie bardzo mile zaskoczeni.

Bliźnięta + Strzelec = Te dwa znaki są bardzo podobne do siebie, ale mimo tego ten związek nigdy nie będzie nudny.

Bliźnięta + Rak = Na samym początku będziesz przekonany, że Twój partner ma mało do powiedzenia. Ale rozmowa to nie tylko słowa… Jest tutaj wiadomość miłości.

Bliźnięta + Wodnik = Posiadasz możliwość rozumienia partnera a to jest dużym plusem w waszych relacjach. Oboje posiadacie dużą wyobraźnię, i ciekawie wyrażacie swoje uczucia.

Bliźnięta + Ryby = Nie do końca pasuje wam sposób w jaki partner wyraża swoje emocje. Czasami nie umiecie się dogadać, ale jeśli jesteście dobrani fizycznie, może z tego wyrosnąć całkiem przyzwoity związek.

Bliźnięta + Lew = Twój zapał i talent do rozmowy zaimponuje niemal każdemu spod znaku Lwa. To ciekawa kombinacja, dla zabawy i nie tylko…

Bliźnięta + Panna = Uwielbiacie oceniać świat wokół was, wszystko w tym połączeniu powinno być zdrowe no chyba, że zaczniecie oceniać siebie nawzajem

Bliźnięta + Waga = Bardzo pozytywna kombinacja. To musi być niekończący się i bardzo emocjonalny związek. Ty ujawniasz jemu piękno umysłu, a on pokaże ci piękno ducha. Razem zbudujecie szczęśliwe i emocjonujące życie.

Bliźnięta + Koziorożec = Nie rozumiecie swojego podejścia do życia. Widać tutaj dużo iskier i namiętności. Jeżeli potraficie ze sobą wytrzymać to będzie z tego zdrowy związek.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę