Tarot dla byka

Znak zodiaku – Byk

Charakterystyka znaku zodiaku:

Pod tym znakiem rodzą się osoby silne, odporne psychicznie i o bardzo silnym charakterze. Osoby te wyraźnie wiedzą do czego dążą. Byk jest realistą, stanowczym pragmatykiem, który zawsze działa ostrożnie. Najczęściej dąży do osiągania dóbr materialnych, a w tym do wygodnego i dostatniego życia. Partnerowi potrafi zawsze stworzyć bezpieczny i dostatni dom, albo przynajmniej bardzo mu w tym pomaga. Wszystko, czego podejmują się robić Byki musi się im opłacać, albo rokować korzyści w przyszłości. Byk jest energiczny, ma olbrzymi temperament oraz niespożytą energię. Kocha seks, muzykę i jedzenie. Przy wyborze partnera życiowego dla Byka jest rzeczą niezmiernie ważną jego pochodzenia i status oraz jego realne możliwości osiągnięcia stabilnej pozycji w społeczeństwie. Wadami byków są często predyspozycje do konserwatyzmu i zazdrości. Saturn jest planetą zarządzającą tym znakiem. Ta planeta często niesie ze sobą strach i samotność. Niesie również ze sobą mądrość nabywaną na podstawie doświadczeń po przebytych porażkach życiowych.

Tarot dla byka

Źródło: https://blog.otylia.pl/tarot-dla-byka/

DOPASOWANIE PARTNERSKIE

Byk + ???

Dopasowanie według znaków zodiaku:

Byk + Bliźnięta = Bardzo często będziesz rozweselać bliźniaka i dawać mu szczęście. Patrząc w przyszłość, warto jest uczyć się komunikacji emocjonalnej i intelektualnej z tą osobą, gdyż będzie to kluczem do udanego wspólnego życia.

Byk + Rak = Możecie stworzyć bardzo udany związek, ale niestety inni ludzie nie będą w stanie go zrozumieć.

Byk + Byk = Oboje chcecie od życia czegoś innego. Jeśli się nie zgodzicie, ugoda będzie bardzo trudna. Ale jeśli będziecie dzielić te same cele, będziecie szczęśliwi.

Byk + Baran = Energia barana może cię trochę zniechecić, możesz chcieć poznać kogoś mniej energicznego. Mimo to obydwoje posiadacie w sobie moce, które utrzymają ten związek na długo.

Byk + Lew = Obydwoje posiadacie silne charaktery i lubicie robić wszystko po swojemu. Jeśli się nie zgodzicie w czymś, koniec może być tragiczny. Jedynie bezwzględna współpraca może przynieść wam szczęście.

Byk + Panna = Może podzielić was brak tolerancji u partnera. Po za tym powinno być dobrze.

Byk + Koziorożec = To rewelacyjne połączenie. Stabilizacja, ciepło i zobowiązanie z tym partnerem może pomóc ci odnaleźć taką miłość, o którą zawsze będziesz walczył.

Byk + Waga = To powinno być doskonałe dopasowanie. Bykiem i Wagą rządzi Venus, planeta miłości.

Byk + Skorpion = Macie zupełnie różne podejście do życia. Mimo to łączy was silne doznania fizyczne co może dać wspaniałą miłość między wami.

Byk + Wodnik = Na początku może być przeczucie, że jest to związek bez przyszłości. Jeżeli obydwoje zdobędziecie się na kompromisy z czasem polubisz wyobraźnie twojego partnera.

Byk + Ryby = Nie ma siły by oprzeć się tak oddanej i kochającej osobie. To ktoś kto będzie potrafić odnaleźć poezję w twoim sercu.

Byk + Strzelec = Strzelec pragnie niezależności, Byk szuka stabilizacji, Ten związek ma szanse, jeżeli tylko postaracie siebie zrozumieć. Wtedy wszystko co piękne przed wami.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę