Tarot dla panny

Znak zodiaku – Panna

Charakterystyka znaku zodiaku:

W znaku tym są zawarte predyspozycje do pracowitości i rzetelności. Realne i krytyczne jest spojrzenie na rzeczywistość, wykorzystane w sposobie pracy, ale na ogół bez zakusów do działań agresywnych, mogących na przykład przyśpieszyć awans. Bardzo silne związki ze wszystkim co ziemskie, materialne.  W typowym życiu panny dominuje mozolna praca, przemyślenia w skrytości i ciężko zapracowane awanse. Brak im w życiu poczucia fantazji, lekkości w działaniach, finezyjnego humoru. Nic więc dziwnego, że przy takim nastawieniu do życia najwięcej laureatów nagrody Nobla jest statystycznie wśród Panien. Ale sukcesy te nie zawsze przekładają się na eksponowane stanowiska w nauce, bo tu już potrzeba siły przebicia. Za to wybrańcy Panny cenieni są w pracy za swoją sumienność i za to, że szefowie i koledzy mogą łatwo wykorzystywać ich osiągnięcia. Bajka Krasickiego „Wół Minister”, dotyczyła prawdopodobnie ministra – Panny. Znak Panny zsyła na swoich podopiecznych predyspozycje do wstrzemięźliwości seksualnej. Późno rozpoczynają życie erotyczne, często występują u nich różnego rodzaju zahamowania. Bardziej pragną czułości niż seksu. W wyborze partnera ostrożni, w małżeństwie najczęściej wzorowi, monotonni i zawsze tacy sami.

Tarot dla Panny

Źródło: https://blog.otylia.pl/tarot-dla-panny/

DOPASOWANIE PARTNERSKIE

Panna + ???

Dopasowanie według znaków zodiaku:

Panna + Baran = Nieprzewidywalność twojego partnera, denerwuje cię. Aby odnieść sukces. musicie obydwoje znaleźć złoty środek.

Panna + Bliźnięta = Obydwoje możecie czasami oceniać innych.. Dopóki nie oceniacie siebie będzie dobrze.

Panna + Rak = Dopasujecie się pod względem poczucie humoru, Nie będziesz się z Rakiem nudzić. Poza ty m łączy was mocny pociąg fizyczny.

Panna + Lew = Czasami będziesz chciał odpocząć, i pozwolisz Lwu na przejęcie inicjatywy w związku.

Panna + Panna = Obydwoje dobrze dogadujecie się, bywa to czasami przerażające. Z drugiej strony to komfort bycia z kimś, kto cię tak dobrze rozumie.

Panna + Waga = To dobre połączenie. Obydwoje macie silną wolę i pociągacie się nawzajem.

Panna + Skorpion = Obydwoje chodzicie własnymi ścieżkami. Jeżeli zrozumiecie się nawzajem to może być doskonały związek.

Panna + Strzelec = Wasze nieporozumienia i kłutnie nie są tak ważne jak możliwości, jakie możecie sobie dać. To ktoś to może cię zawsze pocieszyć.

Panna + Koziorożec = Twój partner może wydawać się lekko uparty. Z odrobiną elastyczności, może stworzyć fantastyczny związek.

Panna + Byk = Czasami możecie być sfrustrowani przez waszą upatość. Z drugiej jednak strony doceniacie siebie nawzajem co wróży udany związek.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę