Tarot dla raka

Znak zodiaku – Rak

Charakterystyka znaku zodiaku:

Znak ten jest na tyle szczęśliwy, na ile jego wybraniec potrafi ukryć pod pancerzem raka swoje właściwe ego. Będzie wówczas dążył do sukcesów jak rycerz w pełnej zbroi. Cechuje go bowiem wola i wytrwałość, a dodatkowo, bardzo często wdzięk osobisty. Siłą pchającą raka do czynów jest chęć zapewnienia bezpieczeństwa swojemu domowi i największe wśród znaków zodiaku przywiązanie do rodziny. Najchętniej będzie działał w takich zawodach gdzie są potrzebne dobre stosunki z wieloma ludźmi i intuicja zawodowa. Na niwie erotycznej Rak nie przejawia specjalnych potrzeb, nie stawia partnerowi wielkich wymagań, za to wypełnia każde. W miłości najważniejsze dla niego jest uczucie i w imię uczucia zrobi wszystko.

Tarot dla Raka

Źródło: https://blog.otylia.pl/tarot-dla-raka/

DOPASOWANIE PARTNERSKIE

Rak + ???

Dopasowanie według znaków zodiaku:

Rak + Byk = Inni ludzie mogą nie rozumieć waszego związku, ale wy rozumiecie się bardzo dobrze.

Rak + Bliźniacy = Możesz mieć problemy z Bliźniakiem. Pamiętaj, że słowa nie zawsze dobrą formą dogadania się, z czasem znajdziesz metody na wyrażenie swoich uczuć.

Rak + Rak = Możesz myśleć, że niedługo znudzisz się kimś, kto jest do ciebie tak podobny. Ale to sama przyjemność bycia z kimś, kto doskonale rozumie twoje potrzeby. Możecie nawzajem się bardzo uszęśliwić.

Rak + Panna = Czujesz się nieśmiało gdy pokazujesz swoje emocje. Twój partner boji się zranienia. Dzieląc się waszymi obawami, dacie sobie szanse na bycie szczęśliwymi.

Rak + Waga = Twoje ciepło i bezwarunkowa miłość zapewnia komfort i zaspokojenie potrzeb Wagi.

Rak + Skorpion = Związek ten może pomóc ci wykorzystać i ujawnić twoją wewnętrzną naturę. Ty w zamian musisz dać swojemu partnerowi wolność alby stał się bardziej zadowolony.

Rak + Strzelec = Na początku, możecie źle zacząć ten związek. Możliwe, że wolisz bardziej odpowiedzialnej osoby. Z drugiej strony, to ktoś, kto potrafi pokazać ci świat ze innej strony.

Rak + Koziorożec = Zachęcacie się nawzajem. Jeżeli tylko tyle macie do siebie, to się to nie uda, ale jeżeli pociągacie się fizycznie, z czasem znajdziecie wiele rzeczy wspólnych.

Rak + Wodnik = Może zabrać dużo czasu, aż wasz związek się rozwinie. Będziesz musiał po kolei odkrywać swojego partnera. Na dłuższa metę, każde z was ma możliwości zaspokojenia potrzeb drugiej osoby.

Rak + Ryby = Razem możecie odpłynąć w stronę zachodzącego słońca. Jesteście wodnymi stworzeniami, które mimo tego, że się zmoczą ich miłość trwa wiecznie.

Rak + Baran = Może wydawać wam się ze jesteście stale w konflikcie. Prawda jest taka, że macie takie same cele, ale różne sposoby dotarcia do nich. Zrozum to a nie będzie już konfliktów.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę