Tarot dla ryb

Znak zodiaku – Ryby

Charakterystyka znaku zodiaku:

Znakiem Ryb rządzą Neptun i Jowisz, Silnie też na nie działa Księżyc. Neptun z Jowiszem niosą wielkie bogactwo uczuć, Neptun sprzyja oderwaniu psychicznemu od rzeczywistości, a z Księżycem niesie intuicję, zadumę, oraz skłonność a czasem talent do nauk abstrakcyjnych i do poczynań artystycznych. Charakter ludzi urodzonych w tym znaku jest najtrudniejszy do ujęcia w skonkretyzowane ramy. Ryby pragną żyć w świecie nastrojów, emocji i uczuć. Sprawy duchowe najczęściej u nich przeważają nad problematyką materialną, ale świat ich zmusza do realnego patrzenia na życie. Z presji tych dwu, tak odmiennych nacisków powstają najróżnorodniejsze charaktery ludzi urodzonych w znaku Ryb. Tym niemniej, Ryby zawsze żyją głębokim życiem wewnętrznym i z tego powodu bywają często niezrozumiałe dla innych osób. Zawsze będą podatne na silne emocje uczuciowe, zwłaszcza w miłości i we wszystkich dziedzinach sztuki. Niebywała intuicja i wysoka, najczęściej inteligencja pozwala im bezbłędnie odczuć zarówno specyfikę sytuacji, w której się znaleźli, jak i nastawienie do nich osób trzecich.. Do pracy, której nie lubią potrafią się przemóc, ale nudne i systematyczne zajęcie wymaga od nich o wiele więcej wysiłku niż od przedstawicieli innych znaków. W dziedzinach artystycznych Ryby sanie do pokonania. Statystycznie najwięcej wielkich, natchnionych artystów jest urodzonych w tym znaku. Ryby posiadają również duże predyspozycje do mistyki, okultyzmu, nauk paranormalnych.

Tarot dla ryb

Źródło: https://blog.otylia.pl/tarot-dla-ryb/

DOPASOWANIE PARTNERSKIE

Ryby + ???

Dopasowanie według znaków zodiaku:

Ryby + Byk = To ktoś kto ma dużo cierpliwości wobec ciebie i potrafisz przy nim sie otworzyć. Nie będziesz się mu mogła oprzeć.

Ryby + Baran = Twój partner ma silna osobowość i potrafi mówić ci komplementy. Udany związek wam się szykuje.

Ryby + Bliźnięta = Macie bardzo wiele możliwości wyrażania siebie, czasami zastanawiasz się czy rozmawiacie o tym samym. Ale jeśli podobacie się sobie i pociągacie się nawzajem, będziecie w stanie się zrozumieć.

Ryby + Rak = Pokochacie się bardzo szybko. Wasza atrakcyjność idzie ze zrozumieniem. Macie dużo wspólnego i ten związek zwiastuje miłość.

Ryby + Lew = Mimo tego że z zewnątrz ten związek wydaje się ciężki i skomplikowany macie wiele ze sobą wspólnego. To może być dobre powiązanie znaków.

Ryby + Panna = Ten związek będzie mieć szanse przetrwania jeśli tylko swoje decyzje oprzesz na rzeczywistości.

Ryby + Waga = Nie wydaje się żebyście szli w tym samym kierunku. Na początku będzie ciężkie połączenie w komunikacji między wami. Jeśli się zmotywujesz i będziesz próbować w końcu zrozumiesz, że więcej was łączy niż dzieli.

Ryby + Skorpion = Nawzajem potraficie zaspokoić wasze wspólne fantazje. Ten związek zawierać będzie romantyczność, pożądanie i wyzwanie na bardzo długi czas.

Ryby + Strzelec = Inspirujecie się nawzajem. Zgadzacie się w tak wielu sprawach, że mało kiedy zaskakujecie się.

Ryby + Koziorożec = To wspaniałe połączenie. Razem jesteście dokonać wielu rzeczy.

Ryby + Wodnik = Obydwoje macie swoje marzenia, i czasami wydaje się że jesteście na dwóch zupełnie różnych planetach. Jeżeli chcecie być razem musicie zagospodarować przestrzeń razem w realnym świecie.

Ryby + Ryby = to idealne połączenie. To stałe i silne pożądanie, które poczuliście na samym początku pozostanie przez długie lata.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę