Tarot dla strzelca

Znak zodiaku – Strzelec

Charakterystyka znaku zodiaku:

Tym znakiem zodiaku rządzi Jowisz, który daje ludziom wszystkiego w nadmiarze. Dużo kolegów i znajomych. Dużo problemów oraz niespodzianek w życiu.

Strzelec posiada dużą szlachetność i uczciwość, co zazwyczaj przeszkadza mu w życiu zawodowym. Jest otwarty na nowe doznania często też posiada ukryty pociąg do hazardu i do różnego rodzaju nałogów. Wybrańcy Strzelca są osobami pracowitymi, odważnymi i praktycznymi. Określa ich duża przedsiębiorczość, mają doskonały kontakt z innymi osobami. Strzelec dobrze czuje się w pracy zespołowej, jest lubiany i często odnosi wygrane w pracy. Ma szczęście protekcji i promowania go przez inne osoby. Duże pieniądze nie chodzą za ludźmi spod tego znaku a to dlatego, że brak im talentu do dyplomacji oraz dlatego, że są to osoby prostolinijne i nieszanujące pieniędzy.

Strzelec potrafi być ekstrawagancki. Nie znosi braku autonomii i rutyny. Strzelcem rządzą namiętności i emocje. Tu często znajdują się właśnie przyczyny kłopotów rodzinnych i zawodowych. Strzelec jest niemal zawsze optymistą, który nie poddaje się po porażkach. Otaczają się pozytywnym towarzystwem dlatego też dożywają wieku starczego bez żadnych problemów.

Tarot dla bliźniąt

Źródło: https://blog.otylia.pl/tarot-dla-strzelca/

DOPASOWANIE PARTNERSKIE

Strzelec + ???

Dopasowanie według znaków zodiaku:

Strzelec + Panna = Częste kłótnie i nieporozumienia to tylko tło dla możliwości jakie dajecie sobie nawzajem.

Strzelec + Waga = Bardzo długo trwająca fascynacja w związku. Będziecie długo żyli razem w szczęściu.

Strzelec + Byk = Strzelec pragnie autonomii, natomiast Byk chce stabilności. Ten związek jednak ma szansę, jeżeli zbudujecie go na fundamentach zrozumienia.

Strzelec + Bliźnięta = Pozorne podobieństwo okaże się realnym podobieństwem. W tym związku nigdy nie będzie nudy.

Strzelec + Rak = Po marnych początkach przychodzi czas na eskalację uczuć. Rak to ktoś, kto potrafi pokazać ci świat z innej perspektywy.

Strzelec + Wodnik = Rozumiecie siebie bez na każdej platformie. Ale to nie oznacza, że zawsze dzielicie takie same poglądy.

Strzelec + Baran = Obydwoje lubicie autonomię. Jeśli zdobędziecie się na poświęcenie, stworzycie zgrany związek partnerski.

Strzelec + Ryby = Inspirujecie się nawzajem. Zgadzacie się w tak wielu kwestiach, że mało kiedy zaskakujecie się.

Strzelec + Lew = Lew uważa, że ma więcej energii niż Ty. Jeśli nadążysz, ten związek będzie bardzo emocjonujący.

Strzelec + Skorpion = Między tymi 2 znakami istniej bardzo duże przyciąganie. Współpraca to antidotum na wszelkie niedogodności losu.

Strzelec + Strzelec = Jest to albo los na loterii albo nocny koszmar. Kiedy rozumiecie się wszystko wydaje się idealne. Kiedy się kłócicie, potraficie zaleźć sobie za skórę.

Strzelec + Koziorożec = Z koziorożcem czeka Cię relaks. Z twoją siła i partnera stylem możecie być ciekawym i twórczym połączeniem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę