Tarot dla wagi

Znak zodiaku – Waga

Charakterystyka znaku zodiaku:

Znak Wagi jest synonimem sprawiedliwości. Potrzeba równowagi i harmonii jest nieodłącznym atrybutem życia Wagi. Bogini Wenus – patronka Wagi zapewnia swoim wybrańcom niezaprzeczalny urok osobisty, wdzięk, ambicję, rozmach i energię. Ludzi z pod tego znaku cechują zazwyczaj ciekawe kontakty towarzyskie. Waga musi się czuć potrzebna i znana. Jeżeli nie ma znaczącego stanowiska, będzie pracować społecznie. Ma trudności z podejmowaniem decyzji, ale wynika to z ogromnej odpowiedzialności za swoje czyny. Zawsze elegancka i uśmiechnięta, swoim urokiem rozbraja nawet niechętnych jej ludzi, ale niech tylko ktoś jej podpadnie! Wówczas pod tym uśmiechem kryje się myśl „Za to co mi zrobiłeś już ja ci odpowiednio odpłacę”. U Wagi bardzo częste są talenty artystyczne, a jeżeli ich nie ma to na pewno istnieje wrażliwość artystyczna. Nic więc dziwnego że statystycznie najwięcej pisarzy jest wybrańcami tego znaku. Wagi rzadko prowadzą interesy, ale jeżeli już, to biznes prowadzony jest z rozmachem i w sposób nietuzinkowy. Tym nie mniej rzadko dochodzą do dużych pieniędzy. Przyczynami są brak realizmu życiowego, odkładanie decyzji i zbytnie zaufanie do bliźnich. Ludzie z pod tego znaku są najczęściej okradani przez wspólników, oszukiwani i wykorzystywani innych. W tym zarówno przez kontrahentów, jak i pospolitych cwaniaków. Wybrańcy Wagi są predysponowani do przeżywania wielkich uczuć. W miłości wspaniali, pozbawieni ograniczeń, bezgranicznie oddani. O jednym tylko powinien pamiętać partner Wagi. Należy ją nieustannie zapewniać o wielkiej miłości i jak najczęściej składać dowody tej miłości (mogą być blachę). Nie znudzi jej to nigdy.

Tarot dla Wagi

Źródło: https://blog.otylia.pl/tarot-dla-wagi/

DOPASOWANIE PARTNERSKIE

Waga + ???

Dopasowanie według znaków zodiaku:

Waga + Baran = Jeśli przeciwności się przyciągają, będziecie do siebie pasować. Ale główna cecha twojej osobowości może doprowadzić twojego partnera do szału. Jeżeli stabilność twojego partnera nie nudzi cię, dacie sobie radę.

Waga + Byk = To powinien być udany związek, świetne dopasowanie. w waszych znakach rządzi Wenus, planeta miłości.

Waga + Bliźnięta = To powinien być niekończący się, fascynujący związek. Ujawniasz piękno swojego ducha, a partner ukazuje ci piękno umysłu.

Waga + Rak = Ciepło twojego partnera i bezwarunkowa miłość zapewnia komfort którego potrzebujesz.

Waga + Lew = To fantastyczne połączenie. Obydwoje jesteście czarujący, atrakcyjni i doceniacie się nawzajem.

Waga + Panna = Waga widzi całość, zapomina i nie widzi szczegółów. Panna patrzy na szczegóły w związku. Razem możecie wiele, ale najpierw zrozumcie swoje potrzeby.

Waga + Waga = Obydwoje jesteście bardzo niezdecydowani, dlatego jako para może być wam ciężko coś zrobić. W każdym innym względzie pasujecie idealnie do siebie.

Waga + Skorpion = Widać tutaj silne przyciąganie fizyczne. Kompromisy przyjdą z czasem. Waga wyzwala w Skorpionie jego lżejszą stronę, gdy Skorpion wydobywa z Wagi pasję.

Waga + Strzelec = Długo trwająca fascynacja w związku. Jest jeszcze tylko do nauczenia się, tyle do odkrycia. Będziecie długo razem w szczęściu.

Waga + Koziorożec = Waga jest bardziej spontaniczna niż Koziorożec. Jeżeli uszanujecie wasze różnice znajdziecie złoty środek na wasz związek.

Waga + Wodnik = To związek naładowany dużym ładunkiem elektrycznym. Jest między wami duży pociąg fizyczny. To może przerodzić się w trwały związek jeśli tylko dacie się zrozumieć.

Waga + Ryby = Ciężko powiedzieć czy idziecie w tym samym kierunku. Na początku znajomości możecie się nie zrozumieć i zablokować przed sobą. Jeżeli zmotywujecie się do działania stworzycie fantastyczny związek.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę