Tarot dla wodnika

Znak zodiaku – Wodnik

Charakterystyka znaku zodiaku:

Wodnikiem rządzi Uran i Saturn, więc osoba spod tego znaku szczyci się intelektem, odkrywczością i oryginalnym spojrzeniem na życie. Ludzie spod znaku wodnika nie marzą o wielkim bogactwie ani władzy, a jeśli uda im się to uzyskać, to najczęściej dzięki nowatorskim odkryciom i pomysłom, ale nigdy ani pieniądze ani władza nie są motorem napędowym ich działań.

Ich oryginalny sposób bycia i zachowania sprawiają, że ludzie ci bywają często nieakceptowani społecznie a wręcz odrzuceni. W sprawach sercowych nie przejawiają wielkiego temperamentu, dla nich priorytetem jest porozumienie na lini duchowej. Wodniki wybierając partnera kierują się głównie intelektem kandydata. Wodniki są ciekawe miłości i miłosnych uniesień, nie przerażają ich żadne dziwactwa erotyczne, tak jak i w seksie tak i w życiu ciągle chcą odkrywać nowe rzeczy.

W trwałym połączeniu uczuciowym Wodnik zawsze pozostanie indywidualną jednostką, która podświadomie boi się utraty wolności, wodniki rzadko bywają zazdrosne.

Tarot dla wodnika

Źródło: https://blog.otylia.pl/tarot-dla-wodnika/

DOPASOWANIE PARTNERSKIE

Wodnik + ???

Dopasowanie według znaków zodiaku:

Wodnik + Byk = Wydaje się, że takie połączenie nie ma przyszłości. Byk bywa uparty i nie lubi się dzielić z innymi. Oboje jednak posiadacie zmysłowość, która może sprawić, że wasz związek okaże się sukcesem.

Wodnik + Bliźnięta = Bliźniak doskonale rozumie potrzeby wodnika. Obydwoje bardzo dobrze wyrażacie to co czujecie. To może być udany związek.

Wodnik + Rak = Może upłynąć trochę wody zanim zrozumiecie jak wiele dla siebie znaczycie. Ale przez ten czas zdążycie poznać swoje potrzeby i być może stworzycie trwały związek partnerski.

Wodnik + Lew = Różnią was charaktery, przez co często będziecie popadać w konflikty. Ale jeżeli połączycie swoje siły do walki ze światem – nikt nie stanie wam na drodze.

Wodnik + Panna = Obydwoje macie bardzo dobre poczucie humoru, to was połączy i sprawia, że dobrze się ze sobą bawicie. Na początku będziecie bardziej przyjaciółmi niż parą, z czasem jednak zobaczycie, że może was połączyć coś więcej niż tylko przyjaźń.

Wodnik + Waga = To połączenie o bardzo dużej energii. Jest tyle do nauczenia się i do odkrycia razem. Jedna osoba nakręca drugą do działania a potem na odwrót – to może wam się nigdy nie znudzić.

Wodnik + Skorpion = Na początku wyda Ci się, że skorpion jest przeciwko Tobie. Jesteś oburzony wiecznymi pytaniami i szybkimi odpowiedziami. Ten związek może przetrwać, jeżeli postarasz się bardziej zrozumieć skorpiona.

Wodnik + Koziorożec = Obydwoje macie duże wymagania wobec siebie. Szacunek i rozpoznanie w drugiej osobie talentów prowadzi was do fizycznego zbliżenia a to z kolei może doprowadzić do powstania trwałego i bardzo emocjonalnego związku partnerskiego.

Wodnik + Strzelec = Nić porozumienia zamienia się tu w sznur, ale to nie znaczy, że zawsze macie takie same zdanie. Z pewną dozą tolerancji i akceptacji macie szansę na stworzenie dobrego i zdrowego związku.

Wodnik + Wodnik = To dość wybuchowe połączenie, gdyż obydwa znaki są nieprzewidywalne. Taki związek prowadzi do różnorodności w waszym życiu i wiecznych niespodzianek ze strony partnera.

Wodnik + Ryby = Oboje żyjecie w nierealnym świecie. Obydwoje macie swoje marzenia. To może być dobry związek, jeżeli przestaniecie wreszcie oglądać świat przez różowe okulary.

Wodnik + Baran = Jesteś rozważny i prostolinijny. Twój partner za to często odpływa w marzenia, co oznacza, że może być ciężko ze stworzeniem tego związku uczuciowego.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę