Tarot rozkład – zdrada

Czy on Ciebie zdradza ?

Z dużą dozą pewności jesteś świadom jakie są jasne zwiastuny niewierności partnera, takie jak czatowanie na portalach randkowych długo po wejściu w związek lub późne powroty do domu bez poważnego powodu. Ale aby naprawdę zidentyfikować zdradzającego, warto rozpoznawać subtelne oznaki, które nie są tak oczywiste. Niniejsze znaki nie mają być dla Ciebie alarmujące – prawie wszystkie z nich mogą mieć sensowne wyjaśnienia, ale jeśli twoje odczucia rzeczywiście próbują dać Ci wskazówkę, mogą okazać się niezwykle przydatne.

Bardziej przeglądają się w lustrze

Jeśli Twój partner na nowo zaczyna uczęszczać na siłownię, nabywa nową bieliznę lub interesuje się zakupami, może to wynikać z tego, że jest na wczesnym etapie związku z inną osobą.

Przestaje zauważać problemy w związku

Tarot rozkład - zdrada

Zdradzani ludzie niejednokrotnie są zdumieni, podczas gdy dowiadują się, że ich partnerzy zdradzają, ponieważ sądzili, że wszystko układa się dobrze w czasie gdy, zdrada się rozpoczęła. Jednak często motywem, przez który sprawy wyglądają lepiej, jest to, że potrzeby, które nie zostały zaspokojone w związku, są zaspokajane przez inną osobę.

Twój związek zaczął się jako romans

Dla niektórych ludzi hasło „kto raz zdradził, ten zawsze zdradza” jest prawdziwe. Jest to niebagatelna oznaka tego, że ten ktoś może zdradzić… tym razem Ciebie.

Nagle mają nowe zachowania seksualne

Jak najbardziej jest opcja, że po prostu chcą spróbować czegoś nowego. I jeśli bierzesz w tym aktywny udział to super. Natomiast kolejne wskazówki niewierności w całości z niezwykle zauważalną zmianą w rutynie seksualnej mogą wskazywać na to, że nabywają te umiejętności od kogoś innego i odkrywają nowe rzeczy, które preferują.

Mają kiepską pamięć do tego, co już mówili

Jeśli twój partner częściej zaczyna opowiadanie od pytania: „Czy już Ci to mówiłem?”, może to być związane z tym, że ma kłopoty ze śledzeniem wielu wersji opowieści.

Mniej Ci się zwierzają

Stawanie się mniej skłonnym do omawiania z tobą kłopotów może być sygnałem, że twój partner zwierza się innej osobie. Nawet jeśli nie sypia z nikim innym, może to wskazywać na zdradę emocjonalną.

Boją się konfrontacji z Tobą

Ktoś, kto nie zdradził, prawdopodobnie będzie miał logiczne wytłumaczenie dla swojego podejrzanego zachowania i zrobi wszystko, co trzeba, abyś poczuła się pewnie. Zdradzający jednak może stać się agresywny, z powodu tego, że odkryłaś jego tajemnicę. Niejednokrotnie zdarza się, że zdradzający odsuwają od siebie odpowiedzialność i irytują się twoimi pytaniami. Często próbują Cię uciszyć, a nawet krytykują Cię za bycie zbyt kontrolującym lub podejrzliwym.

Nagle są wobec Ciebie bardzo krytyczni

Niewierni niejednokrotnie starają się usprawiedliwić swoje postępowanie, sprawiając, że ich relacja jest tak zła, że nie było innej możliwości. Niejednokrotnie dzieje się tak w sytuacjach, w których osoba zdradzająca czuje, że jest zakochany w tej drugiej, ponieważ ma poczucie, że jego drugi związek jest szczęśliwszy niż jego relacja.

Często oskarża Cię o zdradę

Poza tym, że jest to klasyczna projekcja, ta metoda przynieść ma dwa rezultaty. Osadza Cię w roli oskarżonego, który musi się bronić, więc nie masz szansy rozważyć innej możliwości. Sprawia również, że wygląda on na człowieka, który nigdy nie mógłby być niewierny. Możliwe, iż jest to faktyczna reakcja na uzmysłowienie sobie, że skoro jemu zdrada uszła na sucho, tak może być również w Twoim przypadku.

Zdrada w ich rodzinie miała miejsce w przeszłości

Rodzice partnera powinni być wskazówką. Jeśli Twój partner pochodzi z rodziny, w której rodzice nie byli sobie wierni a mimo tego, wciąż byli małżeństwem, to możesz mieć powody podejrzewać, że ich dziecko podświadomie przejąć mogło ich wzorce.

Wyciąga dużo gotówki z bankomatu

Niewierni partnerzy często używają gotówki, podczas gdy zabierają drugich partnerów na potajemne spotkanie, aby ich partnerzy nie mieli możliwości przejrzeć poniesionych kosztów. W momencie gdy jesteście w posiadaniu wspólnego konta finansowego, możesz obserwować zwiększoną ilość wypłat z bankomatów.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę