Wróżka najlepsza w swoim fachu…

Szerokie horyzonty

Jeśli zamierzenia tarocistki są wiarygodne i pozytywne, a ona sama ma otwarty umysł, jej połączenia z klientem będą bardzo płynne, kształcące i ważne. Lecz, jeśli tarocistka jest narcystyczna, nietaktowna i egoistyczna, rozkład tarota może być odstraszający, a nawet przerażający dla klienta.

Komunikacja na najwyższym poziomie

Fachowa wróżka musi cieszyć się interakcją z ludźmi i powinna być zdolna by uświadomić swoją wiadomość w taki sposób, żeby nie zostać niepoprawnie zrozumiana. Klienci nie przejmują się zbytnio samym tarotem, interesuje ich zaledwie sytuacja, w której się z Tobą konsultują.

Znanie swoich ograniczeń

Jak każda inna forma wróżenia, czytanie z kart tarota może być też dopracowane przez wolną wolę jakiejś osoby i jej zdolność do podejmowania własnych wyborów. Doświadczone tarocistki w pełni rozumieją, że ich klienci mają wolną wolę, a zatem mają umiejętność do rozeznania w swoich osądach.

Wróżka najlepsza w swoim fachu...

Posiada umiejętności doradcze

Solidna wróżka musi być odruchowo dobra w kontaktach z ludźmi, przede wszystkim jeśli ma duże doświadczenie życiowe. Powinna wiedzieć, czy może być bezpośrednia jeśli chodzi o klienta, czy także musi być bardziej uważna. Pewni ludzie lubią bezpośredniość, inni są zdezorientowani poznając negatywne wieści w trakcie rozkładu.

Rozwinięta intuicja

Fachowa wróżka łączy swój instynkt z własnym doświadczeniem życiowym. Nie rozpowiada klientowi, że miała sytuację zbliżoną do tego, przez co on teraz przechodzi i na tej zasadzie udziela mu porad. Zamiast tego pozwala, aby ta prawie podświadoma wiadomość przesiąkła przez cały rozkład tarota.

Bezstronność

Kolejną dobrą zaletą doświadczonych wróżek jest bezstronność. Świadczy to, że wróżka jest pełna zrozumienia, łagodna, obiektywna i nigdy nie będzie naciskała na swoich klientów. Celem dobrej wróżki jest zapewnienie porad, aby pomóc swoim klientom określić drogę do dalszego kroku w ich duchowej podróży. Doświadczona tarocistka odgrywa również rolę radcy, który kieruje swoich klientów rozsądnie i z wyczuciem w stronę ścieżki do samospełnienia.

Wróżka powinna być dobrym słuchaczem


Właściwa wróżka nie jest po to, aby obnażyć swoje wyjątkowe umiejętności, jest po to, aby udzielić klientowi bardzo potrzebnego wsparcia. Wysłucha tego, co powie, powtórzy to swoimi słowami, jeśli to konieczne. Rzeczywiście postara się pojąć ich punkt widzenia. Co w takiej samej mierze jest kluczowe, musi tak samo umieć zatrzymać obiektywizm i patrzeć na sytuację bezstronnie.

Otwarte i troskliwe serce

Bywało tak, że oszuści przedstawiający się jako tarociści wykorzystywali tarota dla własnego zadowolenia lub dla korzyści. Sumienna i duchowo myśląca tarocistka nie wyzna swojemu klientowi tego, co chce usłyszeć. Podejdzie do wróżby z otwartym sercem i umysłem, a także będzie chciała rozmawiać ze swoimi klientami poprzez znaczącą i zadowalającą dla obu stron drogę symboliki, i nigdy, że nie użyje strachu, ordynarności lub zastraszenia, aby sprawować władzę jeśli chodzi o przebieg wróżby.

Znać swoje karty bardzo dobrze


Ulepsza swoją wiedzę każdego dnia, rysuje jedną kartę dziennie, prowadzi dziennik tarota, czyta mnóstwo książek i prowadzi dialog z innymi tarocistkami. A najbardziej kluczowe: Praktyka, praktyka, praktyka.

Używanie zrozumiałego języka

Istotna jest umiejętność porozumiewania się w taki sposób, aby klient właściwie zrozumiał to, co do powiedzenia mają mu karty za pośrednictwem wróżki. Ważne jest w takiej samej mierze to, aby klient nie zrozumiał tego wszystkiego w negatywny sposób. Właściwa wróżka nie posługuje się żargonem, o którym klient nie ma pojęcia. Używa łatwych i dobrze dobranych słów.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę