Karta tarota Koło fortuny

Ogólna charakterystyka karty Koło fortuny

Koło Fortuny (Koło Szczęścia) oznaczone jest numerem 10. Symbolizuje Siłę Wyższą, która kieruje życiem. Czasem doświadczamy chwil obfitujących w szczęście, radość, satysfakcję, sukces, spełnienie. W niedługim czasie przychodzi rozrywający serce smutek, cierpienie, depresja, żal, złość. Daje do zrozumienia, że człowiek nie ma kontroli nad własnym życiem. To, co zostało z Góry ustalone, musi zostać prędzej czy później wplecione w życie. Naszym przeznaczeniem jest doświadczać oraz smakować życia w każdym jego blasku. Koło Szczęścia pokazuje dobijające poczucie niemocy, w stosunku do własnego losu. Karta jednak daje nadzieję na to, iż potężna, niszcząca burza przechodząca przez nasze życie, ustąpi miejsca wspaniałej tęczy i gorącym promieniom słońca.

Karta tarota Koło fortuny

Karta Koło fortuny w sferze finansów

Karta sygnalizuje zmiany w dobrym kierunku, osiągnięcie sukcesu. Z tego powodu możemy spodziewać się innego stanowiska, podwyżki, polepszenia się warunków pracy, otrzymania korzystniejszej umowy o pracę, korzyści w formie bonów żywnościowych, kart członkowskich do klubów sportowych.

Relacje oraz związki: Koło fortuny

Karta oznacza zmiany przynoszące za sobą szczęście. Czasem mówi o tym, iż przeznaczenie połączyło dwoje ludzi. Może to być ta „jedyna” miłość. Mówi o przemianie, dlatego możemy widzieć partnera w innym świetle. Koło Szczęścia wielokrotnie szykuje test dla nas lub też naszej drugiej połówki. Z tego powodu jest wskazane, by umocnić więzi i przygotować się na każdą ewentualność.

Karta Koło fortuny: Kontakt

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie potrafić docenić wszystko, co ją spotyka. Umie wyciągnąć wnioski z rzekomo nieważnych zdarzeń. Nawet jeżeli są negatywne, nie traci pogody ducha. Docenia to, czym obdarza ją los. Dzięki zdolności obserwacji, analizy i odpowiedniej interpretacji wielokrotnie staje się kimś w rodzaju specjalisty. Tak wielokrotnie nazywana jest w swoim miejscu pracy.

Koło fortuny w miłości

Koło Fortuny to zmiany, które muszą nastąpić. Wszechświat szykuje dla nas coś istotnego. Dzięki temu zdobędziemy znaczącą mądrość na przyszłość i wyciągniemy lekcję. Oczywiście może dziać to się wbrew naszej woli albo przewidywaniom. Siła Wyższa wie, co jest dla nas najlepsze. Jeżeli nie poddamy się zmianom, to los sam je wymusi Uosabia koniec i początek. W miłości może więc sygnalizować koniec relacji/wejście w związek.

Karta tarota Koło fortuny jako karta dnia

Koło Fortuny uprasza, żeby zachować pozytywne podejście do życia. W odwrotnym przypadku tak jak magnes będziemy przyciągać negatywną energię (sytuacje, los). Skończył się pewien okres, a to, co przyniesie nam Wszechświat, w głównej mierze uwarunkowane jest od naszego podejścia.

Przyszłe wydarzenia: Koło fortuny

Koło Fortuny pokazuje sytuacje, nad którymi nie panujemy. Nie mamy nad nimi żadnej kontroli. Często wskazuje na to, że niezbędna jest zmiana drogi, którą podążamy. Możemy być bardzo zaskoczeni rozwojem zdarzeń. W pozytywnym aspekcie uosabia nadarzające się okazje.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę