Oznaki dopasowania partnerskiego

Stosunek do pieniędzy

Nie może być tak, że jedno jest mocno ukierunkowane na pieniądze, sukces i pragnie wyjechać do pracy za granicę, a drugie preferuje zostać w kraju. Dobrze, abyście obydwoje byli nastawieni na sukces albo wychodzili z założenia, że dobra praca, którą uwielbiacie całkowicie wam wystarcza.

Sposoby odżywniania

Ona lubi sushi, a on nie jest smakoszem surowej ryby? Ona objada się owocami morza, a on z chęcią jadłby codziennie w fastfoodach? Niedobrze. Takie same nawyki żywieniowe to klucz do szczęśliwego związku. Jeśli zatem wy lubicie jeść podobne rzeczy, jesteście szczęściarzami.

Podobne podejście do dzieci

Oznaki dopasowania partnerskiego

Istotne, aby nie spotkać człowieka o zupełnie odmiennym podejściu. Np. ona chce dziecka, a on nie. W takiej sytuacji nie wypracujecie kompromisu. Jeśli obydwoje pragniecie posiadać dzieci w przyszłości, gdy przyjdzie na to pora, to posiadacie doskonałe podwaliny pod związek.

Wspieranie się

Nawzajem się nakręcacie i zachęcacie do akcji. Jesteście parą nie zważając na okoliczności, zarazem w fajnych, jak i złych sytuacjach. Każde z was jest przekonane, że ma wsparcie w drugiej osobie i jest w stanie na niego liczyć w każdej chwili.

Jesteście ciekawi siebie

Bez przerwy jesteście siebie ciekawi i poznajecie się jak za pierwszym razem. Dużo rozmawiacie, zadajecie sobie pytania i z przyjemnością słuchacie odpowiedzi. Chcecie się jak najlepiej poznać i wiedzieć o sobie wszystko.

Podobnie myślicie na temat małżeństwa

Jeśli ona chce ślubu, a ty nieformalnego związku, to macie problem. Tak samo jak różnicie się podejściem do typu ślubu. Ona wyśniła sobie ślub kościelnym, ty o cywilnym lub przeciwnie. Szanse na to, że się dogadacie są marne.

Seks

Jeśli kobieta ceni sobie intensywny i czuły seks, a mężczyzna pragnie furiackich akcji, seksu analnego, BDSM, to szansa porozumienia jest licha. Ona nie powinna zdecydować się na coś, co budzi w niej opory, a on będzie z tej przyczyny odczuwał rosnącą frustrację.

Spędzacie razem czas

Cieszycie się swoim towarzystwem i lubicie spędzać wspólnie czas. Wszystkie luźne chwile próbujecie spędzić ze sobą. Nawet gdy jesteście zapracowani i macie odrobinę czasu, jesteście w stanie wynaleźć dla siebie trochę czasu sam na sam.

Pracujecie w podobnych porach

Jeśli ty pracujesz od 9:00 do 17:00, a twój facet uczęszcza do pracy po południu, to normalne, że pozostaje wam mało czasu na rozmowę i spędzenie czasu razem. Czy uda się tak żyć na dłuższą metę?

Miejsce stałego pobytu

On marzy o tym, by żyć i pracować w Nowym Jorku, a ty nie widzisz życia poza Polską? Przejrzyj na oczy – nawet jeśli jedno z was zmieni plany dla swojej drugiej połówki, z biegiem czasu i tak będzie jej to wypominać.

Kontakt między wami jest w porządku

W przypadku gdy ty i twój ukochany ciągle do siebie dzwonicie i piszecie SMS-y to genialny znak, że odczuwacie wielką tęsknotę i zależy wam na drugiej połówce. Gorzej, jeśli ty stale chciałabyś być z chłopakiem w kontakcie, a on redukuje ten kontakt do minimum. W takim związku nie będziesz szczęśliwa.

Wartości w wierze

Zbliżone podejście do kwestii wiary jest niezwykle ważne dla szczęśliwego związku. I nie chodzi tu tylko o to, byście oboje byli bardzo religijni, ale o zbliżone podejście do kwestii dobra i zła. Identyczny kodeks moralny to klucz do stworzenia trwałej, szczęśliwej relacji partnerskiej.

Radzicie sobie z trudnościami

Choć zdarza się, że się kłócicie, to szanujecie się wzajemnie i jesteście w stanie się porozumieć. Potraficie rozstrzygnąć konflikty i rozładowywać napięcie. Razem stawiacie czoła wyzwaniom i kłopotom na swej ścieżce.

Macie wspólne poglądy

Jesteście zgodni w istotnych życiowych sprawach. Posiadacie podobne przekonania i poglądy w ważnych dla Was sprawach. Oprócz tego patrzycie w przyszłość podobnie, posiadacie wspólne plany, cele i marzenia.

Dobrze się komunikujecie

Wiadomo, że dobra komunikacja jest istotą pomyślnej relacji. Jesteście w stanie ze sobą się porozumiewać na każdy temat, nie ma między Wami drugiego dna, zagadek i kłamstw. Jesteście wobec siebie otwarci i szczerzy. Skupienie się słuchacie i wykazujecie zainteresowanie tym, co ma do przekazania druga osoba.

Wakacje

Jeśli jedno z was najchętniej leciałoby do Hiszpanii, a drugie zwyczajnie odwiedziło rodzinne strony lub na kilka dni w polskie góry, to się nie porozumiecie.

Ufacie sobie nawzajem

Jesteście wobec siebie szczerzy i prawdomówni, ufacie sobie wzajemnie. Nie dajecie sobie powodów do zazdrości i podejrzliwości. Lojalność i uczciwość to źródło waszego związku.

Poczucie humoru

To niebywale ważne, aby jedno z was nie było śmiertelnie poważne, a drugie dowcipnisiem, bo się będziecie bez przerwy kłócić. O wiele dogodniej porozumiewają się osoby mające podobne poczucie humoru.

Jesteście podobnie inteligentni

To ważne, abyście obydwoje byli w tej samej mierze inteligentni, ponieważ w takim przypadku umiecie się dogadać. Osoba, która musi wszystko tłumaczyć osobie, która nie rozumie nawet najłatwiejszych kwestii, szybko się przeciąża funkcją nauczyciela.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę