Zdrada: Sygnały ostrzegawcze

Nagłe nadgodziny

Nigdy nie był specjalnym wielbicielem nadgodzin, lecz od pewnego czasu nagminnie zostaje dłużej w pracy? Jeśli jesteś pewna, że w jego biurze nie przybyło mu błyskawicznie nowych zajęć, z którymi nie może sobie poradzić w standardowym wymiarze godzin, powinnaś przeczuwać, że to tylko podstęp.

Prowadzi grę

Zdrada: Sygnały ostrzegawcze

Na twoje sugestie, że coś może być na rzeczy, sugeruje ci po pewnym czasie, byś przejrzała jego telefon/pocztę. Jeśli cię zdradza, do pozostania w kontakcie z tą drugą kobietą i tak w pewnym momencie zacznie posługiwać się innym telefonem, a ten, który znasz, nie będzie miał żadnych dowodów na zdrady. Podobnie, jak i jego poczta.

Zaczyna Cię oskarżać

Zaczyna strzelać zarzutami, atakuje cię, przekonując, że przesadzasz z zazdrością. Może się też zdarzyć, że sam stara się oskarżać cię o niewierność. Wygaduje to albo po to, żeby skierować na inny tor twoją uwagę, albo z powodu tego, że mierzy cię swoją miarą. Jeśli on jest w stanie być ci niewierny, podejrzewa, że ty także jesteś do tego zdolna.

Wyprowadza gotówkę z banku

Weryfikując stan waszego konta, widzisz, że on zaczął systematyczniej wybierać większe kwoty pieniędzy, nie oznajmił ci wcześniej, na co je wydał. W jego ubraniach znajdujesz rachunki z zamiejscowych restauracji, hoteli, czy kwiaciarni.

Często sięga po komórkę

Nie rozstaje się z komórką, nawet podczas brania prysznica. Bez przerwy wysyła lub odczytuje wiadomości, dodatkowo, gdy rozmawia przez telefon, stara się, abyś nie była świadkiem tej rozmowy.

Rozpoczyna pracę nad swoim ciałem i wyglądem

Zaczyna znacznie bardziej o siebie dbać. Nie chodzi tu jedynie o to, że ulatnia się z domu nienagannie ubrany, pachnący, zaczął uczęszczać również na siłownię, biega, czy przeszedł na nową dietę. Strwożyć powinno cię tak samo częstsze branie prysznica. To działanie może być wywołane chęcią zmycia z ciała śladów innej kobiety – głównie jej zapachu.

Objawy jednoznaczne

Najmocniej ewidentny sygnał oznaczający nielojalność to oczywiście ślady szminki na ubraniu, albo zapach innej kobiety na jego skórze lub na odzieży. W przypadku gdy odkryjesz tego rodzaju pozostałości, jesteś w stanie poczuć się prawie tak, jakbyś złapała go na gorącym uczynku. Wtem powinnaś albo natychmiastowo zabrać się za rozwiązanie z nim tej kwestii, albo moment odczekać i skupić się na poszukiwaniu innych dowodów na to, że on rzeczywiście może cię zdradzać.

Buja w obłokach

Jest duchem nawet w chwili, kiedy fizycznie jest obok ciebie, nie nie zwraca na ciebie uwagi. Przez cały czas jest nieobecny? Niby cię słucha, lecz nie słyszy tego, co mówisz.

Błyskawicznie chce być pomocny

Wcześniej nie zdarzało się, żeby był specjalnie miły lub uczynny, teraz nieoczekiwanie próbuje cię wyręczać, proponuje wsparcie, jest słodki i kochany? Za tak błyskawiczną zmianą stanowiska może kryć się inna kobieta, a tym samym jego poczucie winy. Miłymi gestami stara się zagłuszyć poczucie winy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę