Tarot dla koziorożca

Znak zodiaku – Koziorożec

Charakterystyka znaku zodiaku:

Tym znakiem zodiaku zarządza Saturn. Ta planeta często niesie ze sobą strach oraz samotność. Mimo tego niesie również mądrość nabywaną w skutek doświadczeń, planowanie na przyszłość, doświadczenie po przebytych porażkach. Koziorożec jest znakiem utożsamianym ze skomplikowanym charakterem człowieka, który jest zamknięty w sobie, rzadko kiedy otwiera się przed innymi, często sprawia wrażenie człowieka wyobcowanego ze swojego środowiska. Tacy ludzie często posiadają swój świat, do którego bardzo ciężko jest dotrzeć.

Głębia psychiki koziorożca ukazywana jest najczęściej poprzez charakter tego co robią bądź tworzą – wszystko to ma charakter refleksyjny i ciężko jest to zrozumieć osobom z zewnętrznego świata do którego koziorożec wraca rzadko. Każdy koziorożec posiada dużą ambicję, która daje im w przyszłości wysokie stanowiska w społeczeństwie. Często bywają egoistami, którzy dla osiągnięcia wyznaczonych przez siebie celów potrafią wykorzystać nawet swoich najbliższych.

Tarot dla koziorożca

Źródło: https://blog.otylia.pl/tarot-dla-koziorozca/

DOPASOWANIE PARTNERSKIE

Koziorożec + ???

Dopasowanie według znaków zodiaku:

Koziorożec + Rak = Duża atrakcyjność fizyczna i pociąg z nią związany może sprawić, że mimo braków dogadacie się i stworzycie zdrowy związek.

Koziorożec + Lew = Wasz styl życia bardzo się różni, dlatego możecie stracić na siebie ochotę jak tylko się poznacie.

Koziorożec + Panna = Twój partner może być zbyt wymagający w stosunku do Ciebie. Upartość tutaj nie za bardzo popłaca. Z odrobiną elastyczności to doskonały związek. Zrozumiecie się bez problemów.

Koziorożec + Byk = Taki związek miłosny może być tym idealnym, gdyż dopasowanie zodiakalne na to wskazuje bezsprzecznie. Stabilność, ciepło i zobowiązanie, pozwoli Ci na znalezienie takiego uczucia, o której zawsze śniłeś.

Koziorożec + Bliźnięta = Ciężko jest wam zrozumieć swoje humory. Widać duży pociąg fizyczny między tymi znakami. Jeżeli nauczycie się ze sobą prawidłowo komunikować, to jest wam pisana różowa przyszłość.

Koziorożec + Baran = Obydwa te znaki mają problem z rozwiązywaniem własnych kłopotów. Takie związki mają jednak szansę, gdy są nastawione pozytywnie do siebie nawzajem.

Koziorożec + Waga = Koziorożec lubi poruszać się bardzo ostrożnie. Waga natomiast bywa beztroska przez cały czas. Jeżeli wasze różnice was nie podzielą to cała reszta was połączy.

Koziorożec + Wodnik = To, że rozumiecie się bez słów nie znaczy że zawsze się będziecie ze sobą zgadzać. Połączenie może okazać się owocne, jeśli tylko pozwolicie sobie na akceptację siebie nawzajem.

Koziorożec + Ryby = Obydwoje macie to, czego druga osoba chce. Jesteś rozsądny, Ryby mają dobrze rozwiniętą intuicję. Razem możecie zdobyć świat!

Koziorożec + Skorpion = Obydwoje potraficie być bardzo wymagający. Na szczęście obydwoje posiadacie możliwość dania tego czego pragnie druga osoba, dlatego istnieje tutaj duża szansa na zaspokajanie wzajemnych potrzeb i założenie szczęśliwego związku.

Koziorożec + Strzelec = Strzelec pomoże Ci się zrelaksować. Taki związek może być wybuchowy, ale może też przy odrobinie starań przerodzić się w głęboką miłość.

Koziorożec + Koziorożec = Nie będziecie umieli trzymać sekretów przed sobą. Doceniacie siebie wzajemnie. Lekka namiętność na początku z czasem może przerodzić się w coś dużo głębszego.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę