Tarot dla skorpiona

Znak zodiaku – Skorpion

Charakterystyka znaku zodiaku:

Skorpion bywa często bardzo interesującym znakiem w Zodiaku. Skorpiony to ludzie o ogromnej sile psychicznej, najczęściej schowani w sobie, wytrwali i zaangażowani, a przy tym obdarowani duża wyobraźnią erotyczną. Skorpiona interesuje wszystko, co tajemnicze i sam chce pozostać tajemniczy.  Skorpiony dążą do władzy i pną się po szczeblach kariery, często czyniąc to w sposób przemyślany i zaplanowany. Dzięki znanej tylko sobie intuicji skorpion potrafi wyszukać w przeciwniku jego słabe punkty a tym samym innym ludziom jest ciężko manipulować skorpionem. Z natury jest podejrzliwym typem, w każdym doszukuje zakłamania i jak się okazuje – rzadko się myli.

Jest wierny jako partner i bardzo niebezpieczny jako nieprzyjaciel. Jest osobą pamiętliwą. Jego największą wadą jest zbyt duża pewność siebie jeżeli chodzi o siłę i rozum. W dążeniu do celu dla Skorpiona nie ma przeszkód ani zahamowań, dlatego też często zacierają się u niego granice między dobrem a złem.

Skorpion gardzi ludźmi głupszymi od siebie. Traktuje ich najczęściej z sarkazmem i brakiem szacunku. Ulubionym zajęciem skorpiona jest seks. Może to być przyczyną zarówno wielu złamanych serc jak i tragedii małżeńskich. Jednak jeżeli skorpion uzna, że może odstawić seks w imię wyższych zasad – robi to.

Tarot dla skorpiona

Źródło: https://blog.otylia.pl/tarot-dla-skorpiona/

DOPASOWANIE PARTNERSKIE

Skorpion + ???

Dopasowanie według znaków zodiaku:

Skorpion + Lew = Nie możesz pozwolić, aby Twoje ego było urażone przez Twojego partnera.

Skorpion + Panna = Obydwoje macie osobne życiowe ścieżki. To może być doskonały związek, ale tylko na drodze porozumienia.

Skorpion + Waga = Strasznie pociągacie się fizycznie. Kompromisy przyjdą z czasem. Waga wyzwala w Skorpionie jego lżejszą stronę, gdy Skorpion wydobywa z Wagi pasję.

Skorpion + Baran = To mocne połączenie. Obydwa znaki posiadają mocną osobowość, ale jeżeli nauczycie się tolerować siebie nawzajem to może być trwały związek partnerski.

Skorpion + Byk = Każdy z tych znaków podchodzi do życia w całkiem inny sposób, będzie ciężko się wam porozumieć. Mimo to łączy was silne doznania fizyczne co może wyjść wam również na plus.

Skorpion + Bliźnięta = Kierujcie się w tej relacji bardziej sercem niż rozumiem, a wszystko będzie ok.

Skorpion + Rak = To połączenie pomoże Ci okazać swoją wewnętrzną siłę. Rak w tym związku będzie potrzebował wolności.

Skorpion + Koziorożec = Chcesz kogoś kto jest kochający i uczuciowy. Twój partner pragnie kogoś, kto jest oddany i uczciwy. Oboje jesteście bardzo wymagający wobec siebie. Na szczęście obydwoje posiadacie zdolność do zapewniania drugiej osobie w związku tego czego pragnie.

Skorpion + Skorpion = To fantazyjne połączenie charakterów. Intensywność waszego związku wam sprzyja. Obydwoje jesteście uczciwi, prostolinijni i pasjonujący. Ekscytacja w związku może nigdy nie ucichnąć.

Skorpion + Strzelec = Przyciąganie występuje niemałe, ale sami tak naprawdę nie wiecie dlaczego. Aby ten związek zaczął lepiej funkcjonować, powinniście zacząć ze sobą współgrać.

Skorpion + Wodnik = Na początku możesz myśleć, że wodnik uciera Ci nosa. Ten związek ma szansę aby zaistnieć, jeżeli postarasz się bardziej zrozumieć drugą osobę.

Skorpion + Ryby = Zaspokajanie waszych wspólnych fantazji to początek dobrego związku. Ten związek zawierać będzie romantyczność, uwielbienie i pożądanie, być może na długi czas.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę