Karta tarota 4 monet

Ogólna charakterystyka karty 4 monet

4 monet nazywana jest także 4 denarów. Obecnie człowiek gromadzi dobra materialne i umie je prawidłowo wykorzystać. Niestety, lecz w dalszym ciągu nie nauczył się czerpać z nich zadowolenia. Niejednokrotnie zdarzały mu się przejawy chciwości. Nie chce się dzielić tym, co ma z innymi. Co więcej, unika jak ognia inwestowania pieniędzy na rozwój albo swoje przyjemności. 4 monet nieraz ukazuje przejmujący strach przed stratą dorobku. Dzieje się tak bez względu na ilość posiadanych oszczędności. Niepewność jest wprost paraliżująca. Człowiek bez przerwy martwi się, a co za tym idzie, w głowie pojawiają się czarne scenariusze, które efektywnie przekonują do rozpaczliwego trzymania się pieniędzy.

Karta tarota 4 monet

Karta 4 monet: Kontakt

Osoba, która stanie na naszej drodze jest obowiązkowa, dąży do realizacji planów, kieruje się zdrowym rozsądkiem. Nie lubi wydawać pieniędzy, wprost odwrotnie – jest wręcz skąpa. Potrafi zarządzać produktywnie czasem. Treści konwersacji przez nią podnoszone mogą krążyć dookoła wszystkiego. Byle tylko nie odnosiły się do niej bezpośrednio.

Karta tarota 4 monet jako karta dnia

4 denarów radzi, aby człowiek przestał się bać. Pamiętał o tym, iż jak coś odejdzie, to zjawi się kolejne. Ilość otrzymanych możliwości jest nieograniczona. Raz utracona okazja nie oznacza, że już nigdy więcej nie nadejdzie. Bądźmy szczęśliwi i cieszmy się życiem.

Karta 4 monet w sferze finansów

Może zjawić się sumienny pracownik lub inny aspekt, który wzbudzi w nas strach przed stratą zatrudnienia. Jednak 4 denarów symbolizuje stabilizację w płaszczyźnie zawodowej, która może objawić się propozycją zmiany umowy na czas nieokreślony bądź zmianę stanowiska na takie, które gwarantuje stałą pracę.

Relacje oraz związki: 4 monet

4 denarów nie oznacza pomyślnej wróżby. Sygnalizuje to, że relacja stoi w miejscu, prozaiczność jest na pierwszym miejscu. Prawdopodobne jest to, że jeden z partnerów jest w związku ze względu na profity albo jest mu szkoda skończyć relację, która w sumie „nie jest spełnieniem pragnień, lecz w sumie to przyzwyczaiłem się i jest komfortowo”. Partner jest pasywny uczuciowo. Równie dobrze, może oznaczać, iż boimy się straty partnera. Jesteśmy zaborczy i najchętniej zamknęlibyśmy drugą osobę w klatce.

Przyszłe wydarzenia: 4 monet

4 monet najprościej opisać słowem – bierność. Dlatego zdarzenia, które będą się zjawiały, nie spowodują zmian, a raczej zatrzymają nas w obecnym miejscu. Przychodzące zdarzenia mogą odsłonić ogarniający nas strach przed zmianami. Uzmysłowią, czego w rzeczywistości się boimy.

4 monet w miłości

Zobojętnienie oraz brak działania. Strach przed przejęciem inwencji. Trzeba pamiętać, iż osoba, która będzie chciała się z nami spotkać, będzie raczej nastawiona na profity. Z zimną krwią przekalkuluje czy opłaca się tracić czas na tę znajomość. W końcu może zadziałać to w drugą stronę i objawi się próbą kupienia naszej miłości.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę